Centrum Medyczne Complex-Med - cennik

poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
7:00 - 14:00
niedziela
-

Wielospecjalistyczny profil Centrum Medycznego Complex-Med i dostęp do specjalistów rozmaitych specjalizacji medycznych sprawia, że oferta placówki jest atrakcyjna dla pacjentów poszukujących kompleksowych usług medycznych w jednym miejscu. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, urologii, proktologii czy dermatologii. Oferujemy również konsultacje internistyczne, gastroenterologiczne, onkologiczne i wiele innych. Wyróżnia nas pełen dostęp do diagnostyki laboratoryjnej. Ponadto w ofercie znalazły się kroplówki witaminowe i usługi telemedyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Complex-Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska