ocena 4.5 / 5 (8 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Laser Med to nowoczesny ośrodek oferujący pacjentom innowacyjne procedury z zakresu chirurgii ogólnej. Terapię poprzedzamy precyzyjną i rzetelną diagnostyką z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie aparatury do ultrasonografii. Wykonujemy USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy i powłok ciała i wiele innych. Zajmujemy się również przeprowadzaniem USG Doppler tętnic kończyn dolnych i górnych, badamy stan żył kończyn dolnych i górnych, a także innych naczyń. Pod kontrolą USG wykonujemy biopsje cienkoigłowe aspiracyjne np.: tarczycy, piersi, ślinianek i in. Osobom zmagającym się ze schorzeniami żył oferujemy szeroką gamę zabiegów, w tym laseroterapię żylaków kończyn dolnych metodą EVLT. Stosujemy także skleroterapię pianową pod kontrolą USG.

Co leczymy

W naszym ośrodku pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie niewydolności żylnej. Pomagamy im pozbyć się zarówno drobnych pajączków metodą skleroterapii, jak i dużych żylaków kończyn dolnych metodą laserową (EVLT). Leczymy również zakrzepicę żylną.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Laser Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska