4,5 / 5  - 15 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Laser Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Laser Med

Centrum Medyczne Laser Med to nowoczesny ośrodek oferujący pacjentom innowacyjne procedury z zakresu chirurgii ogólnej. Terapię poprzedzamy precyzyjną i rzetelną diagnostyką z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie aparatury do ultrasonografii. Wykonujemy USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy i powłok ciała i wiele innych. Zajmujemy się również przeprowadzaniem USG Doppler tętnic kończyn dolnych i górnych, badamy stan żył kończyn dolnych i górnych, a także innych naczyń. Pod kontrolą USG wykonujemy biopsje cienkoigłowe aspiracyjne np.: tarczycy, piersi, ślinianek i in. Osobom zmagającym się ze schorzeniami żył oferujemy szeroką gamę zabiegów, w tym laseroterapię żylaków kończyn dolnych metodą EVLT. Stosujemy także skleroterapię pianową pod kontrolą USG.

Co leczymy

W naszym ośrodku pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie niewydolności żylnej. Pomagamy im pozbyć się zarówno drobnych pajączków metodą skleroterapii, jak i dużych żylaków kończyn dolnych metodą laserową (EVLT). Leczymy również zakrzepicę żylną.