Centrum Medyczne Skałka - cennik

poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W Centrum Medycznym SKAŁKA znajdą Państwo pomoc w zakresie niemal każdej dziedziny medycyny. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkanaście poradni, w których realizujemy świadczenia zdrowotne m.in. okulistyczne, kardiologiczne, otolaryngologiczne i gastroenterologiczne, endokrynologiczne, reumatologiczne i chirurgiczne, a także z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii oraz psychologiczne.

Nasi okuliści zajmują się m.in. badaniem wady refrakcji, leczeniem stanów zapalnych gałki ocznej, zaćmy,  jaskry, schorzeń siatkówki. Kwalifikują pacjentów do zabiegów okulistycznych, a także prowadzą kontrolę po zabiegu. W naszym Ośrodku jesienią będziemy operować zaćmę.

W ramach oferty rehabilitacyjnej prowadzimy terapię manualną, fizykoterapię, hydroterapię, w tym bicze szkockie. Leczymy dyskopatię i bóle kręgosłupa. Dysponujemy urządzeniem do drenażu limfatycznego o nazwie LIMFATRONIK, aktualnie szeroko stosowane w medycynie.

Oferujemy pełen wachlarz zabiegów stomatologicznych łącznie z chirurgią stomatologiczną oraz implantoprotetyką pod kontrolą wizjografii. Wykonujemy zdjęcia RTG punktowe oraz panoramiczne przy pomocy pantomografu.

Przeprowadzamy diagnostykę oraz badania laboratoryjne w pełnym zakresie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Skałka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.