Centrum Medyczne Evomed opinie

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:30 - 20:00
wtorek
8:30 - 20:00
środa
8:30 - 20:00
czwartek
8:30 - 20:00
piątek
8:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medyczne Evomed została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne Evomed znajduje się w Szczecinie. W zakresie działalności placówki jest bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie kompleksowego oraz wszechstronnego usprawniania i rehabilitacji. Klinika zajmuje się rehabilitacją stacjonarną, ale pacjentom, którzy z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do Centrum, oferuje rehabilitację w warunkach domowych. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się Pan dr Dariusz Lejman. Zapewne nie bez znaczenia w tym przypadku jest fakt, iż był członkiem Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej, jak również lekarzem dyżurnym piłki nożnej Pogoń Szczecin oraz reprezentacji Polski Juniorów w piłce nożnej. Z opinii klientów wynika, że to świetny lekarz. Konsultacje i badanie przeprowadza szybko i rzeczowo. Wszystko dokładnie tłumaczy, przedstawia zalecenia, plan leczenia. Jest bardzo życzliwą osobą, dba o przyjazną atmosferę w czasie wizyty. Super lekarz, wyśmienity specjalista, godny zaufania i przede wszystkim niezwykle ludzki. Kontakt na oczekiwanym poziomie." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 20 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Dariusz Larysz
 
Szczegóły 
Danuta
5.0
Danuta
Dodano: 9 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (maj 2017)
Lekarz:
dr n. med. Dariusz Larysz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska