Centrum Stomatologiczne Demed Łomża - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Centrum stomatologiczne Demed oferuje pacjentom kompleksowe świadczenia stomatologiczne. Specjalizujemy się w implantologii, która stała się naszą sztandarową usługą. Ponadto oferujemy leczenie w ramach stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Nasi specjaliści pomagają także pacjentom z ubytkami w uzębieniu, oferując im szeroki wachlarz rozwiązań protetycznych, a także specjalny aparat TAP zapobiegający chrapaniu oraz oferują swoją pomoc i doświadczenie w leczeniu wad zgryzu.

Wiemy, jak przywrócić pacjentom piękny i zadbany uśmiech, dlatego w naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz świadczenia profilaktyczne polegające na usuwaniu kamienia nazębnego, piaskowaniu, polerowaniu oraz fluoryzacji czy lakowaniu zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki, umieszczoną w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Laryngologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Stomatologiczne Demed Łomża jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska