Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów - logo

Informacje ogólne o Centrum Stomatologicznym Demed

Zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursynów placówka Demed to jeden z kilku specjalistycznych gabinetów stomatologicznych istniejących pod wspólną marką Centrum Stomatologicznego Demed. Przychodnia na Ursynowie działa nieprzerwanie od 1986 roku. W 2011 roku nawiązała ścisłą współpracę z marką Demed i znacznie poszerzyła zakres swoich usług. Obecnie zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym pacjentów w każdym wieku. Naszą sztandarową usługą, w której mamy wieloletnie doświadczenie praktycznie, jest implantologia. Wszczepianiem implantów zajmują się u nas wybitni specjaliści, którzy korzystają z doskonałych materiałów europejskich firm.

Ponadto oferujemy pacjentom usługi ortodontyczne, protetyczne i szeroki wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki.

Wszczepianie implantów to usługa, w której specjalizujemy się od początku działalności, dzięki czemu możemy się poszczycić ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Tytanowe wszczepy umożliwiają uzupełnienie pojedynczych ubytków zębowych, bardziej rozległych braków, a także całkowitego bezzębia. W zależności od indywidualnego przypadku, z jakim zjawia się u nas pacjent, oferujemy mu korony, mosty oparte na implantach, zaś w przy większych brakach w uzębieniu – protezy na implantach. Leczenie przebiega w trzech etapach: pierwszym z nich jest wszczepienie implantu, następnie następuje zrost wszczepu z tkanką kostną w procesie osteointegracji, a na końcu są wykonywane prace protetyczne. Implantacja to obecnie najpopularniejsza, sprawdzona i bezpieczna metoda pozwalająca pomóc pacjentom borykającym się nawet z licznymi brakami w uzębieniu i cieszyć się na nowo z pełnego uśmiechu.

W naszym centrum oferujemy także pomoc i porady ortodontyczne. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie i po wstępnej konsultacji wybierają najlepsze rozwiązania ortodontyczne w oparciu o różne rodzaje aparatów. W naszej ofercie posiadamy bardzo estetyczne, bezbarwne aparaty samoligaturujące, które stworzono z myślą o pacjentach ceniących estetykę, oraz aparaty lingwalne, mocowane po językowej stronie zębów. Oferujemy także rozwiązanie w postaci aparatów nakładkowych. Innowacyjna technologia drukowanych w systemie 3D przezroczystych alignerów, które pacjent zmienia samodzielnie w domu, daje jeszcze większy komfort, maksymalną higienę i estetykę w trakcie całego procesu leczenia. W ofercie naszej placówki znajdują się także klasyczne, stałe aparaty metalowe oraz szereg rozwiązań w postaci aparatów ruchomych i aparatów typu Rotator Expander, Twin Block czy Pendulum, stosowanych w przypadku zwężenia szczęki oraz stłoczenia zębów.

Centrum Demed wykonuje także kompleksowe usługi protetyczne w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania stomatologiczne. Pacjentom chcącym poprawić estetykę i wygląd swojego uśmiechu polecamy ultracienkie porcelanowe licówki, które zakłada się bez wcześniejszego szlifowania zębów. Ząb pozostaje nienaruszony, a pacjent może się znów cieszyć pełnią uśmiechu. W przypadku mocno zniszczonych zębów oferujemy wykonanie pełnoceramicznych koron, które są najbardziej estetyczne i zbliżone do wyglądu naturalnych zębów. W naszym centrum korzystamy z komputerowego systemu do projektowania i wykonywania koron CAD-CAM, który znacznie przyspiesza czas ich opracowania oraz poprawia jakość produktu.

W swojej ofercie posiadamy także protezy z bezbarwnymi elementami lub komponującymi się idealnie z dziąsłami pacjenta. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze najlepszego rozwiązania protetycznego.

Centrum Demed wykonuje także zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej u dzieci i dorosłych, endodoncji (leczenia kanałowego) oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się też profilaktyką, oferując pacjentom usuwanie złogów kamienia nazębnego za pomocą skalera (skaling) oraz piaskowania, a także zabiegi fluoryzacji, lakowania i lakierowania zębów.

Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczonych specjalistów oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie leczyć pacjentów bezpiecznie i skutecznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stomatologiczną naszej placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Stomatologiczne Demed to nowoczesna placówka posiadająca w swoim wyposażeniu niezbędny sprzęt do wykonywania kompleksowych zabiegów stomatologicznych. W naszym ośrodku znajduje się nowoczesny unit stomatologiczny, oraz cyfrowy system CAD/CAM, wykorzystywany do projektowania i precyzyjnego wytwarzania koron. System składa się z konsoli projektowej, wewnątrzustnego skanera cyfrowego oraz frezarki.
Zastosowanie nowoczesnych technologii daje nam możliwość wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Stomatologiczne Demed to nowoczesna placówka stworzona z myślą o wymagających pacjentach. Nasze gabinety zostały zaaranżowane tak, aby pacjenci czuli się w nich naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Atmosfera, jaka panuje w naszym ośrodku, to zasługa wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego i administracyjnego, który jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Planowane wizyty są umawiane w dogodnym dla Państwa terminie zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska