Centrum Stomatologiczne Zakopianka - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
-

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną. Podczas konsultacji ustalamy harmonogram leczenia na podstawie dokładnego badania lekarskiego oraz diagnostyki rentgenowskiej. Świadczymy pełen zakres usług z dziedziny stomatologii zachowawczej (wypełnienie ubytku, odbudowa zęba, licówki kompozytowe, lipsowanie) oraz endodoncji – w tym leczenie pod mikroskopem. W ramach higienizacji jamy ustnej wykonujemy scaling, piaskowanie, lakowanie, lakierowanie oraz reminalizację szkliwa preparatem GC Tooth Mousse.

W obrębie chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy m.in. zabiegi usunięcia zębów, resekcję wierzchołków korzeni zębów, a także zabiegi podcięcia wędzidełka oraz zamknięcia przetoki ustno-zatokowej. Specjalizujemy się również w protetyce stomatologicznej oraz implantologii. W zależności od potrzeb naszych Pacjentów proponujemy różne typy koron i mostów.

Podczas leczenia implantologicznego wykorzystujemy najwyższej jakości implanty znanych na całym świecie firm Astra, Dentsply oraz Dentium.  Oferujemy także zabiegi wybielania zębów (lampa Beyond) oraz usługi ortodontyczne.

Zajmujemy się również stomatologią sportową, pomagając osobom aktywnie uprawiającym sporty, w których zęby szczególnie narażone są na kontuzje.  

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Stomatologiczne Zakopianka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.