Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Mi Się - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia stomatologicznego. 

W leczeniu zębów naszych najmłodszych pacjentów stosujemy kolorowe  „plomby” – wypełnienia w kolorach różu, błękitu,  zieleni czy złota. We wszystkich zabiegach staramy się całkowicie zminimalizować doznania bólowe przez wykorzystanie systemu do znieczulania The Wand. Zajmujemy się również profilaktyką próchnicy, wykonując m.in. lakierowanie oraz lakowanie zębów. 

W ramach stomatologii zachowawczej leczymy skutki próchnicy, w tym m.in. usuwamy nieestetyczne plamy na zębach, ubytki twardych części zębów i uszkodzenia wewnętrznej tkanki zęba (miazgi). W leczeniu stosujemy wysokiej klasy materiały, dążąc do tego, aby uzyskać ząb idealnie oddający swoją strukturę i barwę. Pacjentom z zaawansowaną próchnicą oraz zapaleniem, martwicą lub zgorzelą miazgi zęba proponujemy leczenie kanałowe (endodontyczne). W celu zwiększenia precyzji wykonywanych procedur wykorzystujemy mikroskop zabiegowy.

W obrębie stomatologii estetycznej zajmujemy się odbudową ubytków zębowych, nadajemy zębom piękny kształt oraz kolor. Ponadto dbamy również o estetykę i zdrowy wygląd dziąseł.

Pomagamy pacjentom z paradontozą, hamując postęp choroby oraz lecząc jej dokuczliwe objawy, w tym m.in. odsłonięcie szyjek zębowych, nadwrażliwość, wydłużenie koron zębów, rozchwianie i przemieszczenie się zębów, a także obrzęk, zaczerwienienie i krwawienie dziąseł. Wśród procedur wykonywanych w ramach periodontologii znajdują się zabiegi takie jak: usuwanie kamienia nad- i poddziąsłowego, kiretaż (otwarty i zamknięty), płukanie kieszonek dziąsłowych oraz plastyka dziąseł.

W naszej szerokiej gamie usług znajduje się także protetyka. Oferujemy licówki, korony na metalu i pełnoceramiczne. Rozległe braki w uzębieniu uzupełniamy, stosując protezy (acetylowe i akrylowe) oraz szkieletowe mosty porcelanowe i adhezyjne na bazie włókien szklanych.

W komfortowych (komputerowo podane znieczulenie) i bezpiecznych warunkach przeprowadzamy również szereg zabiegów chirurgicznych. Wśród nich można wymienić usunięcie zęba, resekcję wierzchołków korzeni i plastykę wędzidełka. Zajmujemy się także chirurgią przyzębia  oraz przeszczepem dziąseł i odbudową kości.

Wykonujemy zabiegi implantologiczne. Dzięki wykorzystywanej przez nas zaawansowanej technologii tomografii  komputerowej możemy dokładnie zaplanować leczenie oraz zobrazować efekt końcowy. Korzystając z nowoczesnych technik i jak najmniej inwazyjnych metod, dostosowujemy rodzaj implantacji do potrzeb pacjenta.

Dopełnieniem naszej oferty  jest leczenie ortodontyczne. Likwidujemy wady zgryzu, stosując wszystkie rodzaje i typy aparatów. Metodę leczenia dobieramy indywidualnie  dla każdego pacjenta, dokładnie analizując jego potrzeby i możliwości anatomiczne.  Wykonujemy przy tym m.in. badanie cefalometryczne wraz z cyfrową i komputerową analizą. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Mi Się jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.