4,6 / 5
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Udogodnienia dla gości Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Udogodnienia dla gości Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Leczenie, terapia Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” Uzdrowisko Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” – informacje ogólne

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” specjalizuje się w rehabilitacji osób z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, reumatologicznymi oraz dróg oddechowych. Proponujemy Państwu terapię dobraną do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta, na którą składają się zabiegi, ćwiczenia indywidualne oraz grupowe. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów, jak również z założeń rekomendowanych na całym świecie metod terapeutycznych oraz bazując na doświadczeniu naszych lekarzy i fizjoterapeutów. Pacjenci mogą skorzystać z naszej oferty w ramach pakietów leczniczych oraz indywidualnych konsultacji i zabiegów rehabilitacyjnych.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w Polsce, która dysponuje egzoszkieletem – jednym z najnowocześniejszych narzędzi do rehabilitacji pacjentów z niedowładem kończyn dolnych. Oferta rehabilitacji za pomocą egzoszkieletu skierowana jest do osób ze zmniejszoną sprawnością kończyn dolnych, częściowo sparaliżowanych, po urazach rdzenia kręgowego oraz po przebytym udarze. Co więcej, egzoszkielet może być stosowany u Pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane. Rehabilitacja polega na pionizacji Pacjentów, co ma dobroczynny wpływ na wiele układów organizmu: kostny, mięśniowy, naczyniowy i oddechowy, a także na pracę gruczołów dokrewnych.

Specjalizujemy się również w rehabilitacji ortopedycznej. Opiekujemy się Pacjentami po urazach i zabiegach operacyjnych (np. po endoprotezoplastyce), a także w przebiegu schorzeń przewlekłych. Pomagamy pozbyć się dolegliwości bólowych stawów i kręgosłupa. Naszym celem jest przywrócenie Pacjentom maksymalnej sprawności i samodzielności w codziennym życiu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy szeregiem nowoczesnych sprzętów zabiegowych i rehabilitacyjnych, które usprawniają i przyspieszają proces powrotu Pacjentów do pełnej sprawności. Posiadamy liczne urządzenia do zabiegów fizykoterapeutycznych: magnetoterapii, laseroterapii oraz elektrostymulacji. Ponadto, jako nieliczne ośrodki w Polsce oferujemy rehabilitację z użyciem egzoszkieletu.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Dogodne formy płatności – za oferowane w centrum usługi można zapłacić zarówno gotówką, kartą płatniczą oraz przelewem. Umożliwiamy także rozłożenie płatności na raty;

  • Kameralny obiekt, miła i rodzinna atmosfera;

  • Pokoje jedno- i dwuosobowe;

  • TV i bezpłatne wi-fi w każdym pokoju;

  • Baza zabiegowa na miejscu w obiekcie;

  • Duża sala gimnastyczna, strefa fitness;

  • Domowa kuchnia i przestronna, jasna stołówka;

  • Obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, nieopodal tężni solankowej;

  • Bezpłatne seanse solankowe w tężni dla Gości „Białego Domu”.