Chirurgia plastyczna Bytom i okolice

Synonimy: operacje z zakresu chirurgii plastycznej

Bezpośrednio w Bytomiu nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia plastyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 25 innych klinik z okolicy Bytomia. Chirurgia plastyczna można przeprowadzić m.in. w Lipoline Clinic w Katowicach (12 km od Bytomia) lub w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (12 km od Bytomia). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Usługa chirurgia plastyczna w Bytomiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska