Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 11:00
wtorek
-
środa
10:00 - 11:00
czwartek
-
piątek
10:00 - 11:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Kadra Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet zabiegowy Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb - logo

Informacje ogólne o Chirurgia ręki Paweł Szlarb

Nasz gabinet jest miejscem, w którym znajdą pomoc pacjenci wymagający chirurgicznego leczenia w zakresie chirurgii ręki. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem operacyjnym zmian pourazowych, urazów i chorób ręki, wykorzystując przy tym techniki mikrochirurgiczne. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą operacyjną przystosowaną do wykonywania procedur z zakresu chirurgii ręki. Można się do nas zgłosić w wypadku urazów stawów, nerwów i ścięgien – zajmujemy się przeprowadzaniem złożonych operacji rekonstrukcyjnych. Leczymy chirurgicznie deformacje ręki w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS), operujemy również gangliony i przykurcze palców o różnej etiologii, w tym również przykurcz Dupuytrena.

W zakres wykonywanych przez nas zabiegów wchodzą operacje zespołów uciskowych nerwów, wśród których można wymienić zespół rowka nerwu łokciowego, zespół kanału Guyona, a także zespół kanału nadgarstka. Leczymy entezopatie stawu łokciowego typu łokieć tenisisty oraz łokieć golfisty. Operujemy zwężające zapalenia pochewek ścięgnistych, pomagając pacjentom borykającym się z problemem tzw. strzelających palców oraz osobom cierpiącym na chorobę de Quervain.

Oferujemy swoje usługi również osobom pragnącym pozbyć się blizn, znamion lub guzków skóry. Wycinamy je chirurgicznie, prócz tego zajmujemy się przeprowadzaniem operacji zniekształceń stóp.

Nasi pacjenci mogą poddać się badaniu elektromiograficznemu (EMG) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że musimy nieustannie zgłębiać wiedzę i zdobywać uprawnienia do stosowania innowacyjnych technik leczenia, by móc oferować pacjentom najwyższą jakość usług medycznych. Na bieżąco śledzimy najnowsze doniesienia medyczne i zapoznajemy się z zaawansowaną technologią. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

Elektromiograf Keypoint – aparatura służąca do wykonywania elektromiografii, czyli badania EMG. Jego celem jest ocena stanu funkcjonalnego obwodowego układu mięśniowego i układu nerwowego.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy wiele starań, by odwiedzający nas pacjenci czuli się w pełni swobodnie i bezpiecznie. Zgłębiamy wiedzę i sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne, by móc służyć chorym najlepszą jakością leczenia. W celu zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Własna sala operacyjna – dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą operacyjną, dostosowaną do zabiegów z dziedziny chirurgii ręki. Znajduje się na miejscu, dzięki czemu możemy oferować pacjentom znakomite warunki leczenia bez konieczności długiego oczekiwania.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – nasz gabinet jest zlokalizowany na parterze, z wejściem bezpośrednio od ulicy. Osoby mające problem z samodzielnym poruszaniem się z łatwością dostaną się do środka.
  • Stanowiska dla pojazdu – zmotoryzowani pacjenci odwiedzający nasz ośrodek mogą pozostawić swój samochód tuż przed gabinetem.

Osiągnięcia i certyfikaty Chirurgia ręki Paweł Szlarb

Jednym z największych atutów naszego gabinetu jest wiedza i doświadczenie specjalisty, który nim kieruje. Lek. med. Paweł Szlarb to doskonale wykwalifikowany chirurg ogólny z wieloletnim stażem pracy. Jest autorem licznych artykułów naukowych poświęconych tematyce chirurgii ręki. Jego prace zostały opublikowane w renomowanych czasopismach naukowych, wśród których można wymienić Polish Hand Surgery, Acta Chirurgia Hungaroica, a także czasopismo Chirurgia Narządu Ruchu i Ortopedia Polska.

Głównym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest chirurgia ręki. Doktor Szlarb poświęca wiele uwagi poszerzaniu zakresu swojej wiedzy z tej dziedziny, czego wyrazem jest regularne uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach. Systematycznie bierze udział w kolejnych kongresach Federacji Europejskich Towarzystw Chirurgii Ręki oraz we wszystkich kongresach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Prócz tego wielokrotnie uczestniczył w zjazdach naukowych za granicą – między innymi w Lozannie, Budapeszcie i Goteborgu, a także w Bonn i Atenach, Seulu i Bukareszcie.

Doktor Szlarb przeszedł wiele specjalistycznych szkoleń i kursów w polskich i zagranicznych ośrodkach. Doskonalił się, między innymi, w Klinice Chirurgii Urazowej Bergmannsheil Bochum, a także w Klinice Chirurgii Urazowej w Gottingen i Bassum oraz na kursach Brytyjskiego Towarzystwa Chirurgii Reki w Manchesterze i międzynarodowym kursie chirurgii nadgarstka w Krakowie. Systematyczne zgłębianie wiedzy w dziedzinie nowoczesnych technik zabiegowych w chirurgii ręki umożliwia specjaliście nieustanne doskonalenie swoich umiejętności.

Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb Gabinet Chirurgia ręki dr Paweł Szlarb

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska