Clinica Cosmetologica

poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

58 585pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Clinica Cosmetologica
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Clinica Cosmetologica na mapie

Dogodna lokalizacja Clinica Cosmetologica należy do jej licznych atutów. Znajduje się w Gdańsku – Wrzeszczu, przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 3. Mieści się w budynku Polon Park, w niewielkim oddaleniu od Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. W pobliżu znajduje się odpłatny parking.
Czytaj więcej
Gdańsk, ul. Skłodowskiej-Curie 3

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska