4,7 / 5  - 292 opinie

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji

Głównym profilem działalności naszej kliniki jest leczenie stomatologiczne, które wymaga najlepszej jakości materiałów i sprzętu. I takie właśnie oferujemy w Dentim Clinic – współpracujemy z producentami implantów z USA, Szwecji i Niemiec (Nobel Biocare, Nobel Active, AstraTech). W razie potrzeby przeprowadzamy zabiegi przygotowujące podłoże pod implantację (regeneracja kości, podnoszenie dna zatoki szczękowej – sinus lift). W ramach chirurgii stomatologicznej wykonujemy również ekstrakcje oraz zabiegi podcięcia wędzidełka. Pacjenci kliniki mogą liczyć także na pełen wachlarz zabiegów z zakresu ortodoncji, w tym na nowoczesne aparaty ortodontyczne Invisalign. W ramach stomatologii estetycznej pomagamy odzyskać piękny uśmiech dzięki licówkom porcelanowym, kompozytowym i pełnoceramicznym, stosujemy także ultracienkie, autorskie licówki SoftVeneers, które nie wymagają szlifowania. Zęby złamane odbudowujemy za pomocą koron i mostów, a ubytki wypełniamy przy użyciu materiałów kompozytowych. Stosujemy rozwiązania takie jak Inlay / Onlay. Pacjentom z ubytkami dużego stopnia proponujemy protezy częściowe, a w przypadku bezzębia – protezy całkowite i nowoczesne leczenie autorską metodą „Zęby w 1 dzień”, która pozwala na odzyskanie zdrowego i pięknego uśmiechu w 24 godziny (All-on-4, odbudowa wsparta na implantach). Oferujemy też tzw. Overdenture, uzupełnienie rozległych ubytków bądź całkowitego bezzębia przy pomocy połączenia implantów z komfortową, stabilną protezą.

Co leczymy

W Dentim Clinic pacjenci uzyskają pomoc nawet przy najtrudniejszym przypadku. Ubytki wywołane próchnicą wyleczymy szybko i bezboleśnie, stosując przy tym estetyczne białe wypełnienia kompozytowe. Z problemem krzywego zgryzu świetnie poradzą sobie nasi ortodonci, którzy dobiorą odpowiedni aparat i przywrócą estetykę uśmiechu bez usuwania zębów. Proponujemy Państwu m.in. aparaty tradycyjne, aparat Insignia, indywidualnie projektowany dla pacjenta, jak również niewidoczny aparat Invisalign. Dzięki nowoczesnemu leczeniu kanałowemu (endodoncja mikroskopowa) niejednokrotnie udaje się nam uratować ząb przeznaczony do ekstrakcji. Przebarwione, żółte zęby poddajemy wybielaniu za pomocą specjalistycznego sprzętu (wybielanie gabinetowe, nakładkowe, autorska metoda kliniki – Dentim Clear). Można u nas wyleczyć ubytki bez względu na stopień ich zaawansowania – rekonstruujemy uśmiech pacjenta począwszy od pojedynczych koron, implantów, a skończywszy na całkowitych protezach. Zajmujemy się też niechirurgicznym oczyszczaniem osadów i kamienia nazębnego, stosując skaling i polerowanie.

Oferujemy pomoc w przypadku nagłego bólu zęba, jak również pojawienia się opuchlizny czy odklejenia korony.

Przyjmujemy dorosłych pacjentów oraz dzieci. Leczymy próchnicę zębów mlecznych (stosujemy kolorowe wypełnienia), wykonujemy ekstrakcje mleczaków oraz lakowanie zębów. Zapraszamy rodziców na wizyty adaptacyjne.