ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Derma Solutions Wygląd zewnętrzny Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Recepcja, poczekalnia Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Gabinet zabiegowy Derma Solutions Recepcja, poczekalnia Derma Solutions Recepcja, poczekalnia Derma Solutions Udogodnienia dla pacjentów Derma Solutions Derma Solutions Sp. z o.o.  - logo

Informacje ogólne o Derma Solutions

Poznańska Klinika Derma Solutions to specjalistyczna placówka kierująca swoją ofertę do pacjentów, którzy chcą poprawić wygląd i samopoczucie. Wykonujemy liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dermatologii i chirurgii, świadczymy usługi przywracające skórze witalność i młody wygląd, likwidujące zmarszczki i defekty kosmetyczne. Zabiegi w naszej Klinice przeprowadzają doświadczeni lekarze specjaliści przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej. W ofercie Derma Solutions znajdują się procedury wykonywane przy pomocy m.in. lasera, preparatów zewnętrznych i doustnych, a także aplikowanych bezpośrednio do tkanek.

Naszym klientom oferujemy też zabieg laserowego usuwania owłosienia, kierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Latem kłopotliwe owłosienie jest wyjątkowo krępujące, dlatego zabieg laserowej depilacji VPL przy użyciu specjalistycznego urządzenia Energist Ultra™ jest idealnym rozwiązaniem. W czasie laserowej depilacji melanina zawarta we włosach pochłania emitowane światło, co w efekcie hamuje dalszy wzrost włosa. W ten sposób można usunąć owłosienie z okolic nóg, pach, bikini, a także delikatnych rejonów twarzy. W przypadku mężczyzn najczęściej depilowanymi partiami ciała są plecy i klatka piersiowa. Zabieg jest bezbolesny i bardzo skuteczny, niezależnie od fototypu skóry i rodzaju owłosienia.

Przy pomocy laserów najnowszej generacji w naszej placówce wykonujemy także szereg zabiegów usuwających niedoskonałości skóry typu przebarwienia, popękane naczynka czy nieestetyczne blizny. Taka metoda jest wykorzystywana również w celu poprawy napięcia skóry w dowolnej partii ciała, usunięcia tatuażu czy rozstępów. Dzięki fachowej wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjentów i dobrać odpowiedni zabieg do ich oczekiwań.

Jedną z naszych cieszących się dużym zainteresowaniem propozycji jest peeling węglowy. To zabieg polegający na pokryciu skóry twarzy i dekoltu warstwą żelu koloidalnego, a następnie poddaniu jej działaniu lasera. W rezultacie procedury poprawia się elastyczność i koloryt skóry, zmniejsza się produkcja łoju, znikają lub bledną zmiany zapalne oraz przebarwienia.

W Derma Solutions wykonujemy nowoczesne zabiegi, cieszące się coraz większą popularnością wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej, takie jak na przykład karboksyterapia. Polega na wykorzystaniu leczniczych właściwości CO2 przy użyciu Carboxytherapy System MESALYSE – urządzenia aplikującego dwutlenek węgla pod- lub śródskórnie. W ten sposób można zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawić elastyczność skóry poprzez stymulację komórek do produkcji kolagenu oraz wzmocnić słabe i wypadające włosy.

Zabiegiem, który znakomicie ujędrnia skórę i tkankę podskórną, jest również endodermomasaż, czyli masaż radialny w podciśnieniu. Poprawia mikrokrążenie, likwiduje cellulit i obrzęki tkankowe, nie powodując jednocześnie uszkodzenia skóry. Inną metodą na zwiększenie napięcia skóry i redukcję zmarszczek, którą wykonujemy w naszej placówce, jest radiofrekwencja IRF. Zabieg polega na przekazaniu energii za pomocą fal radiowych, które skutecznie zwiększają napięcie skóry, redukują zmarszczki i cellulit. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest zupełny brak efektów ubocznych i jakiegokolwiek okresu rekonwalescencji. Sam zabieg, zwłaszcza w okolicach twarzy, daje przyjemne uczucie ciepła i rozluźnienia.

Dla pacjentów, którzy chcą wymodelować dowolną partię ciała bez użycia skalpela, polecamy także kuracje z preparatów Regeneris, Aqualyx czy kwasu hialuronowego. Służą do poprawy owalu twarzy, usuwania zmarszczek oraz rewitalizacji i nawilżenia skóry.

W przypadku zmian i defektów, które nie mogą być zniwelowane minimalnie inwazyjnymi technikami, oferujemy procedury chirurgiczne przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę.

W Derma Solutions udzielamy bezpłatnych konsultacji dotyczących planowanej procedury, aby poznać oczekiwania pacjenta i wybrać najlepszą technikę zabiegową.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Derma Solutions to nowoczesna placówka mogąca się poszczycić znakomitej jakości sprzętem medycznym. Wśród wykorzystywanych przez nas urządzeń znajduje się, między innymi:

  • Laser FRX – tradycyjny laser CO2 służący do usuwania znamion i przebarwień skóry, blizn pourazowych czy potrądzikowych, a także poprawy napięcia skóry,
  • Carboxytherapy System MESALYSE – aparat do wykonywania zabiegów rewitalizujących na bazie dwutlenku węgla,
  • VPL Energist Ultra™ – wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane, między innymi, do depilacji, redukcji przebarwień, a także do zabiegu zamykania naczynek.
  • Pastelle Q-Switched Nd:YAG – laser przeznaczony do usuwania tatuaży i przebarwień. Jest wyposażony w unikalną technologię PTP (Fotoakustyczny Impuls Tonizujący), umożliwiającą uzyskanie wysokiej efektywności klinicznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Derma Solutions powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą poprawić swój wygląd. W trosce o ich komfort i bezpieczeństwo przygotowaliśmy różne udogodnienia:

  • nowoczesny budynek – nasze gabinety znajdują się w nowym, oddzielnym budynku, ponadto są komfortowo urządzone i wyposażone w nowoczesny sprzęt,
  • przytulna poczekalnia – pacjenci oczekują na zaplanowane wizyty i zabiegi w jasnej i przestronnej poczekalni,
  • bezpłatne konsultacje – w trosce o dobro pacjentów zapraszamy na nieodpłatne konsultacje z naszymi lekarzami, które mają na celu wyjaśnić wszelkie wątpliwości przed zaplanowanym zabiegiem,
  • parking – pacjenci naszej placówki mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, znajdującego się przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty Derma Solutions

Jednym z licznych atutów, jakimi może się poszczycić klinika Derma Solutions, jest jej wykwalifikowana kadra: lek. med. Jarosław Adamczak i kosmetolog Dagmara Ciszewicz. Członkowie zespołu sukcesywnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, czego dowodem są liczne posiadane przez nich certyfikaty zdobyte na różnego rodzaju szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska