Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Gdańsk

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia Gabinet zabiegowy w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia

Leczenie miejscowe niechirurgiczne nadpotliwości śródskórnymi zastrzykami toksyny botulinowej (Botox, Azzalure, Bocutoure) polega na zablokowaniu nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego, zapobiegając w ten sposób wydzielaniu przez nie potu. Blokada utrzymuje się przez okres 6-12 miesięcy, po czym powstają nowe zakończenia nerwowe, zastępując wcześniej zablokowane.

Nieinwazyjna redukcja potliwości dłoni

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej typu A ograniczające nadmierną potliwość pach, stóp i dłoni oferuje Klinika Anti Aging Invicta. 30-60 minutowy zabieg nie wymaga rekonwalescencji i zaraz po jego wykonaniu, można wrócić do codziennych obowiązków. Osoby ze wskazań lekarskich, które mają problem z nadmiernym poceniem się, m. in. biznesmeni, przedstawiciele handlowi, lekarze oraz prawnicy, to statystycznie najczęściej korzystający z zabiegu w Klinice pacjenci. Zastosowanie toksyny botulinowej typu A pozwala na wyeliminowanie przykrych dolegliwości na okres pół roku, co zwykle zależy od indywidualnej sytuacji.

Leczenie nadpotliwości przy użyciu toksyny  botulinowej należy do zabiegowej oferty Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii La-nika, a iniekcje obejmują obszar pach, dłoni, stóp oraz czoła. Zabieg zaliczany jest do mało bolesnych, niemniej zastrzyki na życzenie pacjenta poprzedza znieczulenie miejscowe, a efekt pojawia się po ok. 2 tygodniach. Placówka specjalizuje się w procedurach anti-aging oraz w modelowaniu sylwetki, swoje usługi dedykując zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Oferta przewiduje możliwość finansowania zabiegów w systemie MediRaty.

Botox oraz Dysport w terapii w leczeniu hyperhydrozy dłoni stosuje również Salon Kosmetyczny Laura. Operując niewielkimi dawkami w czasie jednego zabiegu, które działają tylko miejscowo w obszarze zabiegowym, zabieg, w zależności od liczby leczonych miejsc (punkty iniekcji) zajmuje około 15-20 minut. Procedura w zakresie pielęgnacji dłoni, stanowiącej jeden z głównych kierunków terapeutycznych placówki, polega tu na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu za pomocą bardzo cienkiej igiełki w znieczuleniu lokalnym. Swoją filię Salon posiada także we Włocławku.

Problem nadmiernej potliwości ludzi aktywnych, żyjących w ciągłym pośpiechu i stresie rozwiązują za pośrednictwem Botoxu specjaliści Kliniki Kurban. Jak podkreślają, toksyna botulinowa nie leczy przyczyn nadmiernej potliwości, lecz skutecznie usuwa jej objawy, hamując wydzielanie acetylocholiny i blokując współczulne unerwienie gruczołów potowych. Dzięki temu, dochodzi do okresowej blokady nadmiernego wydzielania potu. Kadrę medyczną tworzy lekarz medycyny estetycznej, lek. med. Anna Butowska ­Kurban, członek m. in. Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Mokrych dłoni i dyskomfortu z tym związanego pozbędziemy się także u dr n. med. Karoliny Kondej, specjalisty chirurgii plastycznej, związanej z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego UM oraz z Gabinetem Stomatologicznym w Oliwie. Członek Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,  przy użyciu Botoxu i bardzo cienkiej igły przeprowadza standardową procedurę ostrzykiwania obszaru pach, stóp, dłoni oraz czoła. Efekt utrzymuje się kilka miesięcy, po czym zabieg można powtórzyć.  Jak zwraca uwagę, przeciwwskazaniem są choroby z zaburzeniem przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.

W Budynku Sea Towers w Gdyni, mieści się Gabinet Medycy Estetycznej Derm-Estetyka, gdzie leczeniem nadmiernego pocenia się m. in. dłoni zajmuje się lek. med. Agnieszka Cegielska, specjalista dermatolog, współpracowniczka Instytutu Kosmetycznego Dr Irena Eris. Ponieważ nadmierna potliwość bywa następstwem współistniejącej choroby, m. in. cukrzycy lub nadczynności tarczycy, kompleksowy wywiad, jaki poprzedza sesję terapeutyczną diagnozuje podłoże tym bardziej, że schorzenie zwykle znika samoistnie pod wpływem leczenia podstawowej choroby. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej, placówka specjalizuje się w procedurach chirurgii kosmetycznej. 

Leczenie hiperhydrozy dłoni w Gdańsku i w Wielkiej Brytanii – ceny zabiegów

Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic

Według serwisu UK Health Centre, średnia cena dla obu dłoni wynosi 350-600 £ (1,960-3,360 zł). W Polsce jest to wciąż znacznie tańszy zabieg. 

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Plewiska od 1 200 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 900 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 2 490 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska