Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Szczecin

leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Współcześnie ludzie dotknięci problemem nadmiernej potliwości (hiperhydrozy) dłoni mają wiele możliwości pozbycia się krępującej dolegliwości. Jedną z popularnych metod leczenia jest terapia z zastosowaniem toksyny botulinowej, wstrzykiwanej podskórnie w celu zablokowania pracy nadaktywnych gruczołów potowych.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym w postaci kremu Emla. Iniekcje poprzedza tzw. test Minora (próba jodowo-skrobiowa), mający na celu sprawdzenie, które miejsca są narażone na nadpotliwość. Następnie lekarz wprowadza pod skórę małe dawki toksyny przy użyciu bardzo cienkiej igły. Rezultaty terapii utrzymują się przez okres 6-7 miesięcy, a później zabiegi można powtórzyć.

Leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Osoby, które cierpią z powodu kompleksów wywołanych ustawicznie wilgotną skórą dłoni, powinny wziąć pod uwagę leczenie w Szczecinie. Swoje gabinety prowadzi tu wielu certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz wykwalifikowanych dermatologów, którzy udzielą im pomocy szybko i skutecznie. W swoich praktykach stosują preparaty na bazie toksyny botulinowej, wykonując zabiegi blokujące nadaktywność gruczołów potowych na dłoniach pacjentów.

Dobrym przykładem jest postać lek. med. Violetty Grąckiej-Chrzanowskiej (Medestetic, Szczecin Gumieńce), absolwentki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Jako certyfikowany lekarz medycyny estetycznej świadczy pacjentom usługi medyczne na wysokim poziomie.

Również dr n. med. Piotr Zawodny (ESTETIC medycyna estetyczna i kosmetologia) posiada dyplom lekarza medycyny estetycznej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, jest również specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2000 roku, a jego wiedza umożliwiła mu dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, prócz tego regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej.

Szczecińskim ośrodkiem cieszącym się renomą i zaufaniem pacjentów jest Mediklinika. Zespół medyczny placówki jest wyjątkowo liczny, a jednym z najbardziej znanych lekarzy przyjmujących w niej pacjentów jest dr hab. n. med. Andrzej Brodkiewicz, prof. nadzw. PUM. Odwiedzające klinikę osoby mogą nie tylko poddać się terapii leczenia nadpotliwości dłoni toksyną botulinową (preparatami Azzalure i Dysport), ale i szeregowi innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Renomowane szczecińskie kliniki i gabinety medycyny estetycznej

Kolejna placówka to Royal Clinic, znajdująca się w samym centrum Szczecina. Pacjenci pragnący wyleczyć się z hiperhydrozy dłoni będą zadowoleni z poziomu obsługi oraz panującej w ośrodku atmosfery. Klinikę urządzono w nowoczesnym stylu z dodatkiem angielskiej elegancji, a zespół medyczny specjalizuje się w medycynie estetycznej. Zabiegi wykonuje lek. med. Magdalena Pastuszak-Gabinowska, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, prócz tego należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging.

Bogatą ofertą usług medycznych przyciąga pacjentów także ośrodek Laser Clinic. To klinika o wysokim standardzie, dysponująca najwyższej jakości aparaturą medyczną. Leczące się w niej osoby mogą liczyć na kompleksową opiekę dermatologiczną, a lekarze ośrodka przeprowadzają zabiegi w zakresie dermatologii laserowej i estetycznej oraz dermatochirurgii. Członkami personelu są specjaliści z zakresu medycyny estetycznej. Do zespołu należy dr n. med. Andrzej Królicki oraz dr n. med. Sebastian Maciej Kulesz.

Poddać się terapii z użyciem Botoxu można również w Studiu urody Cosmedica. Ośrodek dysponuje wieloma nowoczesnymi urządzeniami do modelowania sylwetki, regeneracji skóry i redukcji cellulitu, prócz tego przeprowadzający zabiegi specjaliści stosują preparaty renomowanych firm. W placówce mieści się zarówno gabinet kosmetyczny, jak i gabinet masażu oraz solarium firmy Sunvision.

W Szczecinie znajduje się także ośrodek Karboklinika. Personel medyczny świadczy pacjentom bogatą paletę usług, wśród których można wymienić leczenie nadpotliwości dłoni toksyną botulinową oraz zabiegi z dziedziny kosmetologii. Członkami zespołu są: lek. Paweł Gajzner, specjalista medycyny estetycznej, a także Justyna Borowska-Szczepanik, kosmetolog i makijażystka.

Szczecin - tu pozbędziesz się nadmiernej potliwości w 1 dzien!

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Szczecin może się poszczycić znakomitą kadrą medyczną. Pracuje tu wielu doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, a także specjalistów innych dziedzin medycyny. Bliskie sąsiedztwo niemieckiej granicy sprawia, że tutejsze ośrodki są często odwiedzane przez zachodnich sąsiadów, którzy już dawno przekonali się, że warto się tu leczyć. Prócz Niemców pacjentami szczecińskich placówek są także Brytyjczycy, Norwegowie i Szwedzi. Powodem ich wizyt jest również znaczna różnica cenowa. W szczecińskiej Mediklinice leczenie nadpotliwości dłoni Botoxem kosztuje 1,5 tys. zł, podczas gdy np. w nowojorskim ośrodku Vein Treatment Center pacjent musi zapłacić min. $1500 (ok. 4,8 tys. zł). Po terapii w gabinecie lekarza zagraniczny turysta medyczny może spędzić w mieście udany urlop wypoczynkowy i poświęcić się poznawaniu atrakcji, takich jak Jezioro Dąbie czy Plac Grunwaldzki.

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 1 500 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 1 200 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 1 400 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 900 zł do 1 800 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 2 490 zł
 • Bydgoszcz od 1 400 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 1 500 zł do 2 000 zł
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową cena »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor: