4,3 / 5
Gabinet zabiegowy Dream-Med Zabieg, operacja Dream-Med Zabieg, operacja Dream-Med Widok ogólny Dream-Med Dream-Med - logo

Informacje ogólne o Dream-Med

W gabinecie Dream-Med zastaniecie Państwo miła atmosferę, zrozumienie Waszych potrzeb, brak pośpiechu oraz pełen profesjonalizm. Zabiegi z medycyny i chirurgii estetycznej oraz chirurgii ogólnej w połączeniu z prawidłowo ustawioną dietą pod kątem wykluczenia nietolerancji pokarmowych spowodują, że Państwa samopoczucie i wygląd będą źródłem satysfakcji.

Oferta gabinetu jest szeroka dzięki połączeniu klasycznych zabiegów medycyny estetycznej z chirurgią ogólną. Wykonujemy usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, uzupełnianie utraconej objętości w obrębie struktur twarzy za pomocą wypełniaczy oraz korektę owalu twarzy za pomocą chirurgicznych nici liftingujących Aptos  na twarz i ciało. W naszej ofercie znajduje się również lipofilling, który polega na przeszczepianiu własnego tłuszczu z możliwością dodania dodatkiem PRP czy komórek macierzystych. Transplantacja tkanki tłuszczowej odbywa się w obrębie twarzy, piersi i pośladków. Poprawa elastyczności skóry przeprowadzana jest z wykorzystaniem zabiegów mezoterapii, podczas której podawane są skoncentrowane preparaty rewitalizujące lub osocze bogatopłytkowe.

Sztandarowym zabiegiem naszego gabinetu jest liposukcja. Nasz personel ma bardzo duże doświadczenie w jej wykonywaniu. Oprócz niego nasi klienci mogą skorzystać z innych procedur modelujących sylwetkę i usuwających cellulit takich jak lipoliza iniekcyjna oraz mezoterapia z wykorzystaniem substancji aktywnych likwidujących tkankę tłuszczową.

Zabiegi chirurgiczne obejmują plastykę wrastających paznokci, wycięcie znamion i innych defektów skóry. Usuwamy szpecące zmiany skórne i żylaki. Prowadzimy również konsultacje przygotowujące pacjentów do operacji usunięcia żylaków kończyn dolnych, wycięcia pęcherzyka żółciowego oraz plastyki przepuklin pachwinowych i brzusznych. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym w warunkach szpitalnych.

Po nieco wyczerpujących zabiegach proponujemy relaks jaki gwarantują nasi fizjoterapeuci – poczynając od masaży leczniczych , a kończąc na typowych zabiegach SPA.

Na znakomitą jakość naszych usług składają się wysokie kwalifikacje personelu i nowoczesne wyposażenia. Zabiegi przeprowadza pani doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska, która jest chirurgiem, a ponadto certyfikowanym lekarzem posiadającym uprawnienia w zakresie wykonywania wielu procedur medycyny estetycznej. Nowoczesne urządzenia takie jak Body-Jet do liposukcji, aparat do pozyskiwania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego gwarantują skuteczność leczenia.

Gabinet Dream-Med oferuje miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt, a na stałych gości czekają częste promocje. Dogodna lokalizacja gabinetu powoduje, że jest on dostępny dla klientów z całej Łodzi, którzy mogą dotrzeć do nas bez zbędnej straty czasu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie Dream-Med zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz materiałów i kaniul jednorazowego użytku. Dzięki urządzeniu Body-Jet możliwe jest odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym (WAL). Urządzenie to posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Na wyposażeniu znajdują się też aparat Angel System do przygotowywania osocza bogatopłytkowego oraz aparat do pozyskiwania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej. Zabieg karboksyterapii wykonywany jest aparatem Venusian CO2 Therapy.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Dream-Med gwarantuje konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt. Gabinet jest otwarty codziennie w godzinach ustalonych indywidualnie z pacjentami. Stali klienci mogą korzystać z częstych promocji.