4,4 / 5
Recepcja, poczekalnia Elektoralna Dental Clinic Gabinet zabiegowy Elektoralna Dental Clinic Recepcja, poczekalnia Elektoralna Dental Clinic Aparatura, sprzęt zabiegowy Elektoralna Dental Clinic Kadra Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Gabinet konsultacyjny Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Gabinet konsultacyjny Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Kadra Elektoralna Dental Clinic Pacjenci Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Pacjenci Elektoralna Dental Clinic Pacjenci Elektoralna Dental Clinic Pacjenci Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Zabieg, operacja Elektoralna Dental Clinic Elektoralna Dental Clinic - logo

Elektoralna Dental Clinic – informacje ogólne

Elektoralna Dental Clinic to jeden z najnowocześniejszych gabinetów dentystycznych w Polsce. Placówka swoją siedzibę ma w Centrum Warszawy i została założona przez lek. stom. Dżuliettę Kiworkową, stomatologa z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pasja i zaangażowanie, z jakimi doktor Kiworkowa, właścicielka kliniki,  podchodzi do wykonywania swoich obowiązków, pozwoliły jej od podstaw stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym spełniają się marzenia pacjentów o zdrowym, olśniewającym uśmiechu.

W placówce znajduje się 10 profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów oraz sala operacyjna, w której przeprowadzane są zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Klinika dysponuje  tomografem stomatologicznym NEW TOM VGI EVO. Zastosowanie urządzenia pozwala uzyskać nową jakość w dziedzinie diagnostyki i z niezwykłą precyzją zaplanować przebieg leczenia stomatologicznego.

W Elektoralna Dental Clinic świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczejortodoncjiprotetykiperiodontologii, pedodoncji, chirurgii i implantologii.  Zajmujemy się również stomatologią estetyczną – naszym pacjentom proponujemy m.in. małoinwazyjne metody rekonstrukcji zębów oraz wybielanie z zastosowaniem metod najnowszej generacji. Zabiegi te są częścią tzw. stomatologicznego liftingu twarzy, w wyniku którego każdy może uzyskać piękny, hollywoodzki uśmiech.

Szczególną uwagę przywiązujemy do leczenia najmłodszych, zapewniając im dostęp do opieki wykwalifikowanych stomatologów dziecięcych.

W naszej ofercie znajduje się ponadto diagnostyka zaburzeń narządów żucia, leczenie endodontyczne oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej.

Swoją wysoką efektywność Elektoralna Dental Clinic zawdzięcza zespołowi doświadczonych specjalistów. Poszczególne przypadki są konsultowane przez członków zespołu specjalizujących się w różnych obszarach, co pozwala zagwarantować pacjentom całościowe podejście do ich problemów.

Nasza placówka była wielokrotnie wyróżniana w prestiżowych konkursach o zasięgu ogólnopolskim. Uzyskaliśmy m.in. nagrodę GALA BEAUTY STARS dla najpiękniejszego gabinetu stomatologicznego, który, zachowując dbałość o elegancki i stylowy wystrój, zapewnia jednocześnie leczenie utrzymane na wysokim, światowym poziomie.

Nasz profesjonalizm doceniają osoby związane ze światem kultury, sztuki i mediów. Zaufali nam m.in. Karolina Szostak, Janusz Chabior, Marcin Bosak, Mirosław Hermaszewski czy Marcelina Zawadzka. Spektakularne efekty naszej pracy można było podziwiać w ramach programów telewizyjnych Metamorfozy w Dzień Dobry TVN, Sablewskiej sposób na modę oraz Życie bez wstydu w TVN Style, w których nasi specjaliści poddawali przemianom uczestniczki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Elektoralna Dental Clinic.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Elektoralna Dental Clinic jest wyposażona w najnowocześniejszy tomograf komputerowy NEW TOM VGI EV, pierwszy tomograf CBCT, który posiada funkcję CINEX, umożliwiającą wykonywanie skopii. Uzyskane dzięki niemu nagranie pozwala na precyzyjną analizę i ocenę pracy przełyku bądź pracy stawów skroniowo-żuchwowych. Należy do czwartej generacji tomografów z serii VGi, cechujących się stosunkowo niewielkimi wymiarami przy bardzo wysokiej jakości obrazu oraz dużym polu obrazowania. Badanie z wykorzystaniem urządzenia pozwala bezbłędnie zaplanować leczenie implantologiczne (przewidzieć m.in. długość oraz kąt wprowadzenia implantu), ocenić opracowanie i wypełnienie kanałów korzeniowych oraz możliwości leczenia endodontycznego (w tym również ustalić drożność i lokalizację dodatkowych kanałów zębowych, niewidocznych na tradycyjnych zdjęciach rentgenowskich), a także zweryfikować podejrzenia pęknięć, perforacji, zmian zapalnych i innych. Tomograf jest niezastąpiony również w przypadku diagnostyki zatok oraz innych dolegliwości z zakresu laryngologii.

Oprócz tomografii w naszej klinice możliwe jest wykonanie szeregu innych badań diagnostyki obrazowej. Posiadamy cyfrowy system RTGpantomogram, umożliwiający uchwycenie wszystkich zębów dolnych i górnych na jednym zdjęciu, wykonujemy ponadto zdjęcia cefalometryczne, pozwalające na dokładną ocenę wad ortodontycznych oraz precyzyjne zaplanowanie leczenia ortodontycznego.

Nasza placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem do leczenia kanałowego. Posiadamy mikroskopy operacyjne, których zadaniem jest powiększenie i dodatkowe oświetlenie opracowywanego przez dentystę pola, systemy narzędzi niklowo-tytanowych oraz urządzenia do termicznego wypełnienia kanałów w sposób szczelny i trwały.

W Elektoralna Dental Clinic znieczulenie podawane jest za pomocą komputerowego bezstrzykawkowego urządzenia The Wand. Dzięki temu procedura jest nie tylko bezbolesna, ale również niezwykle precyzyjna i bezpieczna.

Klinika jest wyposażona w aparaturę do wybielania zębów najnowszej generacji. Posiadamy lampę Zoom! WhiteSpeed, która umożliwia nam wykonywanie zabiegu metodą  Zoom! .

Udogodnienia dla pacjentów

W Elektoralna Dental Clinic staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Zaspokajając ich potrzeby, dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dlatego oprócz profesjonalnej obsługi, wykwalifikowanego personelu i nowoczesnego sprzętu czekają na Państwa dodatkowe udogodnienia:

  • niezwykle eleganckie i przestronne wnętrza – w naszej klinice dysponujemy 10 komfortowo wyposażonymi, klimatyzowanymi gabinetami oraz salą operacyjną do zabiegów w narkozie. Przy wejściu znajduje się stylowo urządzona recepcja wraz z wygodną poczekalnią, w której pacjenci mogą zrelaksować się przed wizytą u stomatologa.

  • dla pacjenta zagranicznego personel kliniki posługuje się językiem polskim, rosyjskim, angielskim, oraz ormiańskim, co stanowi gwarancję, że komunikacja z pacjentem zagranicznym będzie przebiegała bez przeszkód

  • płatność ratalna – zapewniamy Państwu dostęp do rozwiązań finansowych, które pozwolą na pokrycie kosztów usług medycznych nie obciążając jednocześnie domowego budżetu

  • The Wand komputerowe bezstrzykawkowe urządzenie dzięki któremu procedura znieczulenia jest nie tylko bezbolesna, ale również niezwykle precyzyjna i bezpieczna.

  • Leczenie interdyscyplinarne – W Elektoralna Dental Clinic poszczególne przypadki są konsultowane przez stomatologów specjalizujących się w różnych obszarach.

  • Tomografia – tomograf stomatologiczny NEW TOM VGI EVO. Podczas pierwszej wizyty pacjent otrzymuje kompleksowy plan leczenia, który powstaje w oparciu o  tomografię komputerową.

Osiągnięcia i certyfikaty Elektoralna Dental Clinic

Zespół naszej placówki tworzą wybitni specjaliści stomatologii, ortodoncji, protetyki, a także chirurgii szczękowo-twarzowej. Każdy z nich ma na swoim koncie indywidualne sukcesy w postaci uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach oraz członkostwa w towarzystwach medycznych. Do grona naszych pracowników należą również osoby, które mogą pochwalić się osiągnięciami na polu naukowym  dr n. med. Emma Kiworkowa-Prokopowicz, dr n. med. Barbara Moszczeńska-Cieślikowska, a także dr n. med. Agnieszka Niedzielska-Widomska oraz dr n. med. Andrzej Bożyk  są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych.

Elektoralna Dental Clinic została wyróżniona w prestiżowych konkursach. Zdobyliśmy m.in. nagrodę Platinum, przyznawaną przez amerykańską firmę Biomet 3i klinikom, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju implantologii w zakresie edukacji, upowszechniania i promocji leczenia.

Gabinet został uhonorowany tytułem GALA BEAUTY STARS. Głosami internautów i czytelników dwutygodnika GALA, współorganizatora konkursu, zostaliśmy uznani za jedną najpiękniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, zapewniających jednocześnie usługi utrzymane na światowym poziomie. Doceniono aranżację wnętrz placówki, która ze względu na swoją elegancję i współczesny styl nie przypomina  typowej kliniki medycznej.

Jesteśmy również laureatami konkursu WIKTORIA  Znak jakości Przedsiębiorców, organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Wyróżnienie stanowi gwarancję naszej rzetelności i wiarygodności, a co za tym idzie, wysokiej jakości świadczonych usług.

Naszym największym sukcesem jest jednak zadowolenie pacjentów i zaufanie, jakim nas darzą. Profesjonalizm Elektoralna Dental Clinic doceniają osoby związane z światem mediów, kultury i sztuki, w tym m.in. Karolina Szostak, Marcin Bosak, Mirosław Hermaszewski czy Marcelina Zawadzka. Współpracowaliśmy również z programem Dzień Dobry TVN i TVN Style – w ramach cyklu MetamorfozySablewskiej sposób na modę oraz Życie bez wstydu widzowie mogli podziwiać spektakularne efekty naszej pracy, które przełożyły się nie tylko na piękny wygląd osób poddanych przemianie, ale także na poprawę ich samooceny i wzrost pewności siebie.

Filmy Elektoralna Dental Clinic