4,4 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Elektoralna Dental Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Elektoralna Dental Clinic

W Elektoralna Dental Clinic świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasza placówka posiada  tomograf stomatologiczny NEW TOM VGI EVO. Podczas pierwszej wizyty przedstawiamy kompleksowy plan leczenia, który powstaje w oparciu o tomografię komputerową, modele diagnostyczne oraz o zdjęcia wykonane aparatem cyfrowym, a ponadto jest konsultowany ze specjalistami różnych dziedzin stomatologii. Dzięki całościowemu podejściu do problemów pacjenta jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcjonujące i trwałe efekty wykonywanych w naszym gabinecie procedur.

Szczególną wagę przywiązujemy do profilaktyki stomatologicznej. Wykonujemy zabiegi higienizacji jamy ustnej, takie jak skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja, które pomagają zapobiegać chorobom zębów oraz parodontozie.

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Oferujemy m.in. wybielanie zębów kilkoma metodami, spośród których najbardziej odpowiednia jest dobierana w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Przeprowadzamy również stomatologiczny lifting twarzy, pozwalający bez użycia skalpela przywrócić zdrowy, naturalny uśmiech i świeży wygląd.

Szczególną opieką stomatologiczną obejmujemy dzieci. Do naszego zespołu należą wykwalifikowani pedodonci, posiadający fachową wiedzę, konieczną w przypadku leczenia najmłodszych pacjentów, które w Elektoralna Dental Clinic odbywa się w ciepłej, bezstresowej atmosferze.

Zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia. Naszym pacjentom proponujemy skuteczną, innowacyjną metodę leczenia bodźcowego, opracowaną przez właścicielkę kliniki, lek stom. Dżuliettę Kiworkową.

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej – od mniej skomplikowanych, aż po bardziej wymagające typu operacja zatok szczękowych. Istnieje możliwość przeprowadzenia tego rodzaju procedur w znieczuleniu ogólnym, w naszym gabinecie na życzenie pacjenta stosujemy również sedację wziewną (czyli tzw. gaz rozweselający).

W ofercie Elektoralna Dental Clinic znajduje się leczenie endodontyczne (endodoncja). Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, w tym komputerowego systemu znieczulania i mikroskopu stomatologicznego, przebiega ono w sposób bezbolesny i przynosi zamierzony efekt.

Świadczymy usługi z zakresu implantologii i protetyki. Stosowane w naszej klinice implanty zębowe są jednymi z najnowocześniejszych na świecie. Produkowane są przez renomowane firmy takie jak Straumann, Astra Tech czy Biomet 3i, zapewniającą największy wybór zaawansowanych rozwiązań implantoprotetycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, zapewniamy im diagnostykę zaburzeń narządów żucia. Stosujemy szynoterapię, de programatory, leczymy również bruksizm (zaciskanie i zgrzytanie zębami). W szczególnych przypadkach mamy możliwość wykorzystania metody farmaceutycznej – botoksu.

W Elektoralna Dental Clinic zajmujemy się ponadto ortodoncją. Marzenia o prostych zębach i pięknym uśmiechu realizujemy z użyciem wszystkich możliwych rodzajów aparatów ortodontycznych – wybieramy spośród nich taki, który najbardziej odpowiada potrzebom danego pacjenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej: