Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Klinika Epi-Centrum Warszawa Epi-Centrum Laser Clinic Warszawa - logo

Informacje ogólne o Epi-Centrum Laser Clinic Warszawa

Epi-Centrum Laser Clinic jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką, która na rynku usług medycznych funkcjonuje już od 1998 roku. Specjalizujemy się w zabiegach laserowych, przy pomocy których leczymy problemy dermatologiczne i poprawiamy kondycję skóry, w naszej ofercie znajdują się także zabiegi medycyny estetycznej, takie jak wygładzanie zmarszczek czy powiększanie ust preparatami kwasu hialuronowego. Mamy świadomość faktu, że problemy estetyczne naszych Pacjentów są dla nich równie istotne, co problemy zdrowotne, dlatego zapewniamy im kompleksową opiekę i pomoc zarówno w zakresie leczenia schorzeń dermatologicznych, jak i zabiegów estetycznych. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu specjlistycznego, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Stawiając na pierwszym miejscu jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów i całkowite bezpieczeństwo Pacjentów, w naszej Klinice wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt laserowy, pochodzący od czołowych światowych producentów i posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Jako pierwsi sprowadziliśmy do Polski laser depilacyjny, dysponujemy także najskuteczniejszymi i najszybszymi na rynku laserami aleksandrytowymi, urządzeniem Photoderm Vasculight oraz urządzeniem Med2 Contour, wykorzystanym do walki z cellulitem i otyłością miejscową. W Epi-Centrum pracują tylko doświadczeni lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dla których troska o zdrowie i piękny wygląda naszych Pacjentów stanowi nie tylko pracę, ale również pasję.

Zależy nam na komforcie i dobrym samopoczuciu naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Epi-Centrum przebiegała w sympatycznej, pełnej ciepła atmosferze. Pracujący w naszej placówce lekarze zawsze chętnie odpowiadają na pytania i objaśniają specyfikę poszczególnych zabiegów, każdorazowo dobierając procedurę medyczną do potrzeb skóry Pacjenta i w oparciu o jego preferencje. Wszystkie zabiegi odbywają się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych wnętrzach, a o najwyższe standardy obsługi dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel.
Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne wyposażenie znacznie zwiększa możliwości zabiegowe placówki, pozwala też przeprowadzać coraz bardziej nowoczesne i skuteczne, a przy tym coraz mniej inwazyjne zabiegi. Zasada ta dotyczy przede wszystkim tak prężnie rozwijającej się gałęzi medycyny, jaką jest laseroterapia, dlatego w trosce o najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów naszą Klinikę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Na wyposażeniu Epi-Centrum znajdują się m.in.:

 • Photoderm Vasculight – najnowocześniejsze, wszechstronne urządzenie wyposażone w głowicę laserowo Nd:Yag oraz głowice IPL. Umożliwia skuteczne usuwanie zmian barwnikowych skóry (piegi, plamy soczewicowate, przebarwienia polekowe) oraz zmian naczyniowych takich jak rumień naczyniowy, naczyniaki płaskie, gwiaździste i jamiste, rozszerzone naczynka na nogach i rozszerzone powierzchowne naczynia na twarzy, szyi i dekolcie. Urządzenie emituje intensywne wysokoenergetyczne światło o szerokim widmie, przetwarzane na ciepło, które jest następnie pochłaniane przez docelową tkankę i podgrzewa zmianę do temperatury wystarczająco wysokiej, by spowodować jej zniszczenie. Dodatkowo urządzenie pozwala na poprawę jakości skóry w zabiegu fotoodmładzania: zabieg polega na podgrzaniu kolagenu i symulacji jego fotosyntezy, w efekcie czego wzrasta napięcie i sprężystość skóry., a zmarszczki ulegają wygładzeniu.
 • Laser depilacyjny – nowoczesny system laserowy stosowany do depilacji. Emituje łagodną wiązkę światła, która przenika przez skórę i dociera do mieszka włosowego, gdzie jest pochłaniana przez barwnik włosów i skóry – melaninę. Energia lasera niszczy cebulkę włosa, nie uszkadzając przy tym skóry, która w trakcie zabiegu jest chroniona przez specjalny system chłodzący, pełniący jednocześnie funkcję znieczulenia.
 • Laser Nd:Yag typu Q-switch Spectra VRM III – nowoczesne urządzenie, stosowane do usuwania tatuaży profesjonalnych i amatorskich, makijażu permanentnego, plam soczewicowatych, znamion wrodzonych i brodawek łojotokowych. W trakcie pracy laser emituje bardzo krótkie, nanosekundowe impulsy światła o różnych długościach (1064 nm i 532 nm), które są pochłaniane przez barwniki, zawarte w tatuażu oraz przez melaninę, tworzącą przebarwienia skóry. Światło lasera precyzyjnie dociera do usuwanych tkanek, minimalizując przy tym ryzyko uszkodzenia tkanek sąsiadujących.
 • Laser frakcyjny CO2 – wysokiej klasy laser, wykorzystywany do odmładzania i intensywnej regeneracji skóry. Jego skuteczność zasadza się na punktowym odparowywaniu skóry, co pobudza jej procesy regeneracyjne i produkcję nowego kolagenu. Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 pozwalają widocznie odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni, zlikwidować drobne zmarszczki i zregenerować uszkodzoną przez słońce skórę, a także usuwać troficzne blizny potrądzikowe i modelować blizny chirurgiczne. Pozwala na osiągnięcie szybkich, spektakularnych efektów przy niewielkiej ilości zabiegów.
 • Laser frakcyjny Mosaic – najnowszej generacji laser, wykorzystywany do intensywnej regeneracji skóry. Emituje światło o długości 1550 nm, którego energia jest absorbowana przez zawartą w komórkach naskórka i skóry właściwej wodę. Wywołuje mikroskopijne uszkodzenia skóry, spowodowane podgrzaniem tkanek, co stymuluje naturalne procesy naprawcze. Jego zaletą jest możliwość osiągania wyraźnych efektów przy minimalnej inwazyjności zabiegu.
 • Laser CO2 – wysokiej klasy laser, wykorzystywany w zabiegach usuwania zmian skórnych takich jak ziarniaki naczyniowe czy brodawki wirusowe. Jego zaletą jest precyzja i szybkość wykonywania zabiegu, jego bezkrwawość, minimalna inwazyjność (bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności) oraz brak ryzyka powstawania blizn.
 • Med2 Contour – nowoczesne urządzenie wysokiej klasy, wykorzystywane do zwalczania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. W trakcie pracy urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które rozbijają komórki tłuszczowe, a następnie przy pomocy masażu upłynniona tkanka tłuszczowa zostaje usunięta drogami chłonnymi. Skutecznie usuwa cellulit, obrzęki oraz otyłość miejscową, zwłaszcza w okolicy talii, brzucha oraz ud.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze, a satysfakcja Pacjenta obejmowała nie tylko zadowolenie z efektów estetycznych przeprowadzonych zabiegów, lecz także z całokształtu obsługi w placówce. Dlatego dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Epi-Centrum Laser Clinic mieści się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach, spełniających najwyższe standardy dla tego typu obiektów.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w komfortowym, przytulnym saloniku, gdzie zimą rozpalamy ogień w kominku. Czas wolny przed zabiegiem mogą spędzić przy kawie lub herbacie, przeglądając czasopisma lub spacerując po pięknym, przestronnym ogrodzie, otaczającym naszą Klinikę.
 • Szeroki zakres zabiegów – nasza Klinika oferuje swoim Pacjentom szeroki zakres zabiegów zarówno leczniczych, jak i estetycznych, pozwalających w sposób kompleksowy zadbać o skórę. Tak duża różnorodność zabiegów to także znaczna oszczędność cennego czasu Pacjentów: wszystkie zabiegi można wykonać w jednym miejscu, w komfortowych warunkach i sympatycznej atmosferze.
 • Tylko sprawdzone preparaty – w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów medycyny estetycznej, w trakcie pracy stosujemy tylko najlepsze preparaty uznanych światowych firm, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym preparaty kwasu hialuronowego Restylane i Perlane oraz preparaty toksyny botulinowej Azzalure.
 • Współpraca z laboratorium – Epi-Centrum współpracuje z certyfikowanym laboratorium diagnostycznym, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować wykonanie wszystkich niezbędnych badań. Laboratorium przeprowadza diagnostykę w zakresie hematologii i biochemii, wykonuje też badania moczu i kału, badania hormonalne, immunologiczne, mikrobiologiczne i alergologiczne z krwi oraz prowadzi diagnostykę anemii, cukrzycy, choroby wieńcowej, osteoporozy i zaburzeń kostnych oraz chorób nowotworowych.
 • Kącik dla dzieci – zależy nam na tym, by nie tylko dorośli, ale także dzieci czuły się w naszej placówce komfortowo. Dlatego umiejętnie zajmujemy ich wolny czas, by nie nudziły się w oczekiwaniu na rodziców.
 • Atrakcyjne promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje, pozwalające skorzystać z oferowanych przez nas zabiegów w jeszcze niższych cenach.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić kontakt z Pacjentem zagranicznym personel naszej placówki porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Epi-Centrum Laser Clinic Warszawa

Jednym z najważniejszych osiągnięć Epi-Centrum Laser Clinic jest systematycznie zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania na rynku usług medycznych pomogliśmy ponad dwudziestu siedmiu tysiącom osób, a liczba przeprowadzonych przez nas zabiegów wkrótce przekroczy dwieście tysięcy. Tak imponujące liczby najlepiej świadczą o renomie naszej placówki, a zaufanie naszych Pacjentów to najlepsza nagroda za nasze starania, by każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w oparciu o wysokiej klasy sprzęt i najnowszą wiedzę medyczną.