Estetic House Częstochowa

poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estetic House Estetic House Częstochowa

Informacje ogólne o Estetic House

Estetic House to sieć nowoczesnych gabinetów zlokalizowanych w różnych rejonach kraju, w tym w Częstochowie. Naszą specjalnością są zabiegi laserowe. Posiadamy zaawansowane technologicznie systemy laserowe uznanych producentów, urządzenia z certyfikatami potwierdzającymi bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych z ich użyciem zabiegów. Zapraszamy osoby pragnące się pozbyć niechcianego tatuażu, nieudanego bądź będącego wynikiem impulsu („błędem młodości”). Możemy również dokonać jego korekty. Ponadto usuwamy laserowo makijaż permanentny oraz zbędne owłosienie. Dopełnieniem naszej oferty są usługi kosmetyczne (pielęgnacyjne, odżywiające, odmładzające), przeznaczone głównie dla kobiet.

Przy laserowym usuwaniu tatuażu wykorzystujemy laser dermatologiczny typu Q-switched – Tri Beam Premium™. To system nowej generacji, skutecznie i bezpiecznie rozbijający komórki z barwnikiem. Cechuje się efektywnością także w rozjaśnianiu tatuażu pod „cover up”, czyli w zabiegach dedykowanych dla osób chcących w miejscu starego tatuażu zrobić nowy (zakryć nim poprzedni). Technologia systemu Tri Beam Premium™ sprawdza się również przy usuwaniu makijażu permanentnego.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Przy użyciu systemu CO2RE™ odmładzamy wygląd pacjentów – usuwamy zmarszczki, poprawiamy elastyczność skóry oraz wyrównujemy jej koloryt. Likwidujemy niedoskonałości skórne takie jak blizny czy rozstępy, eliminujemy jej szorstkość i nierówności.

Do naszego wyposażenia należy także laser diodowy LightSheer DESIRE®, wykorzystywany w zabiegach depilacji. Usuwamy zbędne owłosienie z dowolnej powierzchni ciała – włącznie z miejscami niewielkimi lub o trudnej dostępności. System chłodzący oraz podciśnienie Vacum zapewniają eliminację dyskomfortu pacjenta oraz znaczne skrócenie czasu działania wiązki lasera na skórę.

Osobom zainteresowanym procedurami odmładzającymi proponujemy zabieg HIFU – nieinwazyjny lifting twarzy i ciała oraz konturowanie przy użyciu energii ultradźwięków. Przeprowadza go dyplomowany lekarz med. estetycznej, dr Małgorzata Kołodziejczyk. Zabieg jest bezpieczny (można go wykonywać przez cały rok), nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji. Przy użyciu urządzenia można poprawiać wygląd i stan skóry twarzy (czoło, okolica oczu, policzki, podbródek i linia żuchwy czy szyja) oraz ciała (brzuch, ramiona, dekolt, piersi, pośladki, wewnętrzna strona ud).

W naszym gabinecie pozbędą się Państwo nieestetycznych poszerzonych naczynek. Posiadamy nową generację laserów VLaze™, dzięki którym skutecznie laserowo zamykamy naczynka.

W naszej ofercie znajduje się również peeling węglowy – zabieg laserowy z użyciem systemu Nd:YAG Q-switched i maski karbonowej. Polega na naświetlaniu skóry twarzy bądź dekoltu, pokrytej koloidalną zawiesiną węgla. Polecamy go wszystkim osobom z szorstką, ziemistą skórą, pozbawioną jędrności, z oznakami starzenia. Zabieg sprawdzi się również u osób z przebarwieniami o różnej etiologii i niedoskonałościami skórnymi typu rozszerzone pory, rumień, naczynka, trądzik i blizny potrądzikowe.

Zapraszamy Państwa na zabiegi z zakresu kosmetyki. Przeprowadzamy m.in. peeling kawitacyjny, sonoforezę i jonoforezę, proponujemy Państwu również mezoterapię bezigłową oraz mikrodermabrazję – diamentową i korundową.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • TRI BEAM PREMIUM™ – laser dermatologiczny typu Q-switched japońsko-koreańskiej firmy Jeisys. Należy do grupy zaawansowanych technologicznie laserów emitujących impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. Praca systemu polega na działaniu na komórki zawierające barwnik w celu rozerwania błony komórkowej. Uwolniony barwnik przedostaje się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd jest wydalany poprzez układ limfatyczny. 

  • CO2RE™ – intuicyjny laser firmy Syneron-Candela, wyposażony w unikalny szybki skaner z oprogramowaniem pozwalającym na jednoczesną emisję impulsów o niskiej energii i dużej gęstości oraz dużej energii i małej gęstości. Jako jedyne urządzenie na rynku umożliwia płytkie i głębokie działania w jednym czasie (jedno przejście trybem „Fusion”), co jest zasługą technologii DLPG™ (Digital Laser Pulse Generator™) oraz DSIS™ (Digital Servo Inboard Scanner™). Laser posiada trzy aplikatory: frakcyjny, chirurgiczny oraz ginekologiczny.

  • LightSheer DESIRE® – laser diodowy amerykańskiej firmy Lumenis, aktualnie uznawany za najmocniejszy na rynku system do trwałej likwidacji zbędnego owłosienia. Jest wyposażony w dwie głowice zabiegowe (9x9 mm oraz 22x35 mm). Mniejsza, LightSheer ET, jest stosowana w depilacji dowolnych obszarów ciała, włącznie z miejscami trudno dostępnymi. Posiada system chłodzący. Technologia większej głowicy, LightSheer HS, umożliwia skuteczną, trwałą i bezbolesną depilację dużych powierzchni ciała. Bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych laserem LightSheer DESIRE® potwierdza certyfikat FDA (Food and Drug Administration, Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków).

  • Ultraformer III – aparat do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, opierający się na technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Jego praca polega na selektywnym podgrzewaniu tkanki skórnej wysokoenergetyczną falą ultradźwiękową. Wibracje fal dźwiękowych stymulują komórki skóry, co przekłada się na ich regenerację oraz wytwarzanie nowych włókien kolagenowych.

  • VLaze™ – laser neodymowo-yagowy (Nd:YAG) przeznaczony do usuwania zmian naczyniowych. To ergonomiczny aplikator do platformy INMODE® o niewielkiej wadze i wymiarach, o parametrach gwarantujących dużą efektywność. W przypadku, gdy średnica chorego naczynia jest większa niż 0,5 mm, do usunięcia go wymagana jest długość fali światła o głębszej penetracji – 1064 nm. Dzięki temu, że przy tej długości fali absorpcja krwi przebiega wolniej, możliwa jest koagulacja naczynia w całym jego przekroju, bez ryzyka oparzeń.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Nowoczesne wyposażenie – sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia, dzięki czemu nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych technik zabiegowych.

  • Dogodne godziny pracy – wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, umożliwiamy im umówienie się na zabieg w najbardziej odpowiadających im godzinach. Przyjmujemy Państwa codziennie do 21:00 (w dni robocze), a także w soboty (do 15:00).

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.