EstheGyn Klinika Ginekologii Estetycznej

poniedziałek
15:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
15:00 - 19:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
dr Kolczewski w klinice EstheGyn dr Kolczewski w czasie operacji dr Kolczewski z zespołem operującym dr Kolczewski na sali operacyjnej Sala operacyjna w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Sala operacyjna w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Sala operacyjna w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Wyposażenie sali operacyjnej w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Sala operacyjna w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Wyposażenie sali operacyjnej w AMC Art Medical Center gdzie operuje dr Kolczewski Pokój przygotowania anestezjologicznego w AMC gdzie operuje dr Kolczewski Sala pooperacyjna / sala wybudzeń w AMC gdzie operuje dr Kolczewski Sala pooperacyjna / sala wybudzeń w AMC gdzie operuje dr Kolczewski Udogodnienia w pokojach dla pacjentów w AMC gdzie operuje dr Kolczewski Logo EstheGyn - Klinika Ginekologii Estetycznej

Informacje ogólne o EstheGyn

Gabinet prowadzony przez doktora Piotra Kolczewskiego istnieje już od 15 lat. Jego dewiza brzmi: „Omnis Ars Nature Imitatio Est" – „Poprawianie natury jest sztuką". Przez cały okres działalności ośrodka przykładamy ogromną miarę do traktowania tego powiedzenia dosłownie. Ginekologia estetyczna, młodsza siostra chirurgii plastycznej, jest przedmiotem naszej pracy zawodowej, ale przede wszystkim naszej pasji. Zabiegi przeprowadzamy w prywatnych klinikach chirurgicznych: Jasełkowa oraz Medimel. Oba ośrodki to certyfikowane kliniki spełniające wszelkie wymagania Unii Europejskiej.

Oferujemy szeroką paletę zabiegów kosmetoginekologicznych. Pomagamy pacjentkom po trudnych bądź wielokrotnych porodach, wykonując plastykę pochwy i krocza. Prowadzimy ciążę, dobieramy najlepszy sposób antykoncepcji, zajmujemy się również odmładzaniem miejsc intymnych przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego. Dzięki współpracy z uznanym chirurgiem plastycznym nasze pacjentki mogą liczyć również na liposukcję, operację plastyczną piersi czy korektę nosa. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są przy użyciu systemu diatermii niskotemperaturowej wykorzystującej fale radiowe (nowoczesna aparatura RF). Dzięki temu podczas operacji osiągamy wyjątkowo precyzyjne cięcia z poziomu skóry przy jednoczesnym mniejszym urazie termicznym tkanki. W konsekwencji pacjentki po labioplastyce czy operacji plastycznej pochwy i krocza mogą szybciej wrócić do normalnej aktywności – okres gojenia jest krótszy, a efekt kosmetyczny dużo bardziej korzystny niż przy tradycyjnych metodach.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasz gabinet ginekologii estetycznej jest wyposażony w nowoczesną aparaturę medyczną. Umożliwia ona zminimalizowanie bólu i mniejszą inwazyjność  wykonywanych zabiegów, a co za tym idzie – krótszy okres rekonwalescencji i szybki powrót pacjentki do codziennej aktywności. Przeprowadzamy operacje przy użyciu sprzętów takich jak:

  • Aparat 3D Sonoace X8 – supernowoczesny, trzygłowicowy cyfrowy aparat ultrasonograficzny. Umożliwia archiwizowanie obrazów, dzięki czemu wyniki badań można utrwalać na nośnikach (płyta DVD, pendrive itp.).
  • Kolposkop Optilion Pico – profesjonalne narzędzie diagnostyczne do pracy w powiększeniu. Posiada tor wizyjny, co pozwala na obserwacje wykonywanych zabiegów na ekranie telewizora lub monitora komputerowego. Przy jego pomocy wykonujemy wideokolposkopię, aparatura daje nam także możliwość prowadzenia dokładnej dokumentacji leczonych przypadków.
  • Aparat RF – urządzenie do zabiegów z użyciem fal radiowych (radiofrekwencji), czyli operacji przeprowadzanych systemem diatermii niskotemperaturowej. Zabieg, w czasie którego stosuje się urządzenie RF, polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych. W rezultacie następuje przyspieszony proces regeneracji.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Osoby, które przychodzą do naszego gabinetu, przyciąga przede wszystkim doświadczenie i ogromna wiedza dr Kolczewskiego. Prócz tego atutem ośrodka jest stosowanie podczas zabiegów nowoczesnej aparatury medycznej, a także współpraca z wyspecjalizowanymi klinikami chirurgii plastycznej. Mając na względzie komfort i wygodę naszych pacjentów, przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Równoległe zabiegi – oferujemy jednoczesne przeprowadzenie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetologicznych. U nas można zamówić sobie w tym samym czasie dwa zabiegi, poprawiające wygląd miejsc intymnych oraz, przykładowo, piersi bądź twarzy.
  • Leczenie na kredyt – oferujemy naszym pacjentom możliwość rozłożenia płatności za leczenie na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty EstheGyn 

Kierujący gabinetem dr n. med. Piotr Kolczewski to prawdziwy profesjonalista i jednocześnie pasjonat zawodu. Kiedy w 1998 roku zdobywał specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa (w Szpitalu Szczecin Zdroje), nie tylko zdał z wyróżnieniem
egzamin specjalizacyjny – przyznano mu za niego Nagrodę Okręgowej izby lekarskiej. To najlepszy dowód na ogromny zasób wiedzy lekarza. Kolejnym osiągnięciem było otrzymanie członkostwa międzynarodowych towarzystw medycznych, zrzeszających wybitnych lekarzy i naukowców. Od kilku lat dr Kolczewski należy do International Urogynecological Association, a także do International Continence Society.

To nie wszystkie atuty ośrodka. Przychodzące do gabinetu pacjentki mogą być pewne, że oddają się w ręce doświadczonego lekarza, który uczył się od najlepszych. Wiedzą, że każdy zabieg będzie przeprowadzony na poziomie, którego nie powstydziłby się specjalista w prestiżowej klinice na Zachodzie. Potwierdzeniem tego jest duża liczba certyfikatów, jakie uzyskał po odbyciu szkoleń, między innymi, w Rotterdamie, Berlinie, Hadze, Toronto i Pradze.

Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn Klinika EstheGyn

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.