Estimed dr med. Ewa Gułaj

poniedziałek
10:00 - 17:00
wtorek
10:00 - 17:00
środa
10:00 - 17:00
czwartek
10:00 - 17:00
piątek
10:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Estimed Recepcja, poczekalnia Estimed Gabinet zabiegowy Estimed Zabieg, operacja Estimed Kadra Estimed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estimed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estimed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estimed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estimed Estimed dr med. Ewa Gułaj - logo

Informacje ogólne o Estimed

Estimed dr n. med. Ewa Gułaj to gabinet medycyny estetycznej w Białymstoku, w którym pacjenci mogą kompleksowo zadbać o zdrowy wygląd skóry. Oferujemy szeroką gamę bezpiecznych zabiegów odmładzających, ujędrniających i rewitalizujących, przeprowadzanych przy zastosowaniu najnowszych technologii i trendów w medycynie estetycznej. Dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, uwzględniając jego oczekiwania w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Posiadamy m.in. aparat Fenix carboxytherapy, służący do karboksyterapii – leczenia dwutlenkiem węgla skóry zwiotczałej i dotkniętej cellulitem, a także zaburzeń krążenia obwodowego (m.in. „pajączki”, niewydolność żylna nóg). Podawanie podskórne dwutlenku węgla pomaga również w leczeniu blizn i rozstępów, wypadających włosów oraz trudno gojących się ran. Karboksyterapia pobudza do produkcji kolagenu i elastyny, niszczy komórki tłuszczowe. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a przez to zwiększenie przepływu tlenu i składników odżywczych przez dany obszar. Zabieg ten w połączeniu z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym uzyskał tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2014 z uwagi na świetne efekty ujędrniające i liftingujące. Jest dedykowany m.in. kobietom po ciąży, pragnącym pozbyć się wiotkiej skóry na brzuchu.

Zapraszamy również na intralipoterapię – likwidację tkanki tłuszczowej preparatem Aqualyx. Jest to bezpieczny i  jedyny zarejestrowany na świecie środek do iniekcyjnego niszczenia komórek tłuszczowych. Wymodelujemy dzięki niemu sylwetkę, pozbędziemy się podwójnego podbródka i tłuszczaków. Cellulit leczymy kompleksowo i efektywnie poprzez połączenie karboksyterapii z mezoterapią igłową certyfikowanym specjalnie do tego zabiegu preparatem Alidya.

Jesteśmy jedynym gabinetem w Białymstoku, który oferuje zabiegi zamykania naczynek metodą termokoagulacji przy zastosowaniu urządzenia Veinwave.

W naszym gabinecie Estimed wykonujemy zabiegi według protokołu Full Face Medical Lift, profesora Maurizio Cecarelli. Jest to złożony nieinwazyjny lifting twarzy, wykonywany przy użyciu osocza własnego pacjentki. W jego skład wchodzi mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym (PRP), wypełnianie zmarszczek oraz wolumetria twarzy przy użyciu autologicznej fibryny (AF). W efekcie następuje regeneracja skóry, poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Są to zabiegi w pełni biokompatybilne i nie niosą ryzyka reakcji uczuleniowych. Niechirurgiczny lifting twarzy wykonujemy także za pomocą nici APTOS Light Lift i Excellence.

W naszej placówce wykorzystujemy karboksymetylocelulozę (preparat Erelle) do modelowania konturów twarzy bez skalpela. Przeprowadzamy zabiegi wolumetryczne twarzy, czyli przywracania młodego wyglądu poprzez wypełnianie zmarszczek, ubytków tkanki miękkiej i podniesienie owalu. Powiększamy również usta i modelujemy ich kształt.

W czasie zabiegu mezoterapii igłowej stosujemy połączenie kwasu hialuronowego i polinukleotydów IALEST, PLINEST, PLINEST FAST, dla jeszcze trwalszego nawilżenia i regeneracji skóry, która będzie wyglądać młodziej. Proponujemy również nowatorskie zabiegi rewitalizujące Hydrobalans za pomocą preparatów Restylane Vital™  oraz Restylane Vital Light™. W leczeniu zmarszczek mimicznych stosujemy toksynę botulinową.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet medycyny estetycznej Estimed jest wyposażony w nowoczesny sprzęt i urządzenia posiadające certyfikat Unii Europejskiej oraz amerykański certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez FDA (Food and Drug Administration). Takim urządzeniem jest m.in. Veinwave – innowacyjny aparat do leczenia zmian naczyniowych (teleangiektazji i wenektazji) metodą termokoagulacji. Na rynku istnieje od ponad dekady, przy jego pomocy przeprowadzono ok. 50 tysięcy zabiegów w ponad 31 państwach. 

Posiadamy, między innymi, nowość na rynku – urządzenie Fenix carboxytherapy. To aparat przeznaczony do wykonywania karboksyterapii, czyli zabiegu polegającego na podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla oraz mezoterapii, poprawiające jędrność skóry i redukujące tkankę tłuszczową.

Posiadamy również LipoRadioLogie™ VINCI, innowacyjne urządzenie łączące kilka technologii: podczerwień i światło LED, bipolarną falę radiową, masaż mechniczny rolkami oraz Vacuum. Jego wielofunkcyjność pozwala wykorzystywać aparaturę do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, niwelowania cellulitu, a także do stymulacji powstawania nowych włókien kolagenowych.

Do naszego wyposażenia należy również Dermapen – urządzenie medyczne do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Posiada certyfikat FDA oraz CE, gwarantujące bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów. Technologia aparatu umożliwia wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, stymuluje odnowę skóry poprzez pobudzanie jej procesów regeneracyjnych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska