Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Zabieg, operacja Prestige Dent Recepcja, poczekalnia Prestige Dent Recepcja, poczekalnia Prestige Dent Kadra Prestige Dent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent Aparatura, sprzęt zabiegowy Prestige Dent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prestige Dent Kadra Prestige Dent Kadra Prestige Dent Kadra Prestige Dent Kadra Prestige Dent Wygląd zewnętrzny Prestige Dent Klinika Prestige Dent

Informacje ogólne o Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent to placówka medyczna oferująca pełny zakres usług stomatologicznych. Klinika powstała z myślą o wymagających Pacjentach, dlatego naszym atutem jest doświadczony zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

W Prestige Dent specjalizujemy się w zabiegach z zakresu implantologii. Aby móc oferować usługi implantologiczne na najwyższym poziomie, niezbędne jest doświadczenie i szeroka wiedza w tym zakresie, a także systematyczne zapoznawanie się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Nasi specjaliści korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jakim są np. oprogramowanie Facilitate lub Digital Smile System, które pozwalają dokładnie zaplanować przebieg leczenia oraz sam efekt końcowy  jeszcze przed jego rozpoczęciem. Przy odbudowie uzębienia stosujemy implanty Global D oraz Astra Tech Implant System, gwarantujące najwyższy poziom komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

Dbamy o to, aby nasi Pacjenci mogli się cieszyć zadbanym i zdrowym uśmiechem. Zajmujemy się nowoczesnym leczeniem ortodontycznym, wykorzystując np. dedykowane rozwiązania jak aparat stały Incognito™ lub zaawansowane miniimplanty ortodontyczne, a także przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. W jej ramach zakładamy Pacjentom ultracienkie licówki Lumineers, korygując przy ich pomocy kształt, kolor i wielkość zębów. W naszej bogatej ofercie znajduje się również wybielanie uzębienia przy użyciu specjalnych preparatów.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantoprotetyczne w oparciu o technologię Cresco i jej ewolucję oraz biokompatybilne materiały cyrkonowe Prettau, a także elementy bazujące na konwencjonalnych podbudowach tytanowych bądź ceramicznych.

W trakcie leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej w naszej Klinice wykorzystujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej klasy. Wiemy też, jak ważna jest właściwa diagnostyka, dlatego wykorzystujemy tomograf komputerowy CBCT oraz pantomogram w formacie cyfrowym.

W Prestige Dent podejmujemy się leczenia endodontycznego tylko przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem narzędzi i metod zapewniających najlepszy możliwy efekt. Wykonujemy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, dbając o to, aby były w jak najmniejszym stopniu inwazyjne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również periodontologia.

W Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent zapewniamy Gwarancję Opieki Stomatologicznej zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia. Daje to naszym Pacjentom możliwość skonsultowania się z lekarzem prowadzącym w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów stomatologicznych. Nasi Pacjenci zawsze zostają pod fachową opieką.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent może oferować Pacjentom usługi świadczone na najwyższym poziomie, gdyż posiada w swoim wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt taki jak m.in.:

  • Tomograf Komputerowy CBCT – kompleksowy system do obrazowania szczękowo-twarzowego, wykorzystywany w planowaniu leczenia implantologicznego oraz przy przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych,
  • Pantomogram Planmeca– do zdjęć pantomograficznych i kompleksowej diagnostyki stomatologicznej,
  • Mikroskop stomatologiczny Karl Kaps – wykorzystywany w leczeniu endodontycznym i zachowawczym,
  • Oprogramowanie Facilitate – dzięki zaawansowanej technologii 3D jesteśmy w stanie zaplanować prace protetyczne bazujące na implantach oraz przedstawić Pacjentowi efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem leczenia,
  • Oprogramowanie Digital Smile System – unikalny program pozwalający Pacjentowi wspólnie z lekarzem projektować uśmiech do jego twarzy jeszcze na etapie planowania leczenia, co daje gwarancję osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.  

Udogodnienia dla pacjentów

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent powstało z myślą o Pacjentach, którzy chcą się leczyć na najwyższym poziomie. To dla nich przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których można wymienić m.in.:

  • Nowoczesne wnętrza – nasza Klinika mieści się w stylowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Wrocławia. Pacjenci oczekują na zabiegi w przytulnej poczekalni, mają również do wyboru zielone patio z fontanną.
  • Gwarancja Opieki Stomatologicznej – dajemy naszym Pacjentom możliwość bezpośredniego skontaktowania się ze stomatologiem po to, aby zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia stomatologicznego czuli się bezpiecznie.
  • Symulacja kosztów leczenia – dzięki naszemu kosztorysowi Pacjenci znają koszty zaplanowanego leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.
  • System ratalny – w naszej Klinice umożliwiamy Pacjentom formę płatności ratalnych, dopasowanych indywidualnie do możliwości finansowych każdego z nich.

Prestige Dent

Ambitna i doskonale wykwalifikowana kadra jest to jeden z największych atutów Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Zespół sukcesywnie podwyższa swoje kompetencje, śledząc na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i zdobywając kolejne certyfikaty. Pacjenci mają dzięki temu gwarancję, że znajdują się pod opieką profesjonalistów, dla których wysoka jakość usług to priorytet.

Potwierdzeniem najwyższych standardów był przyznany naszej Klinice w 2011 roku Medal Europejski za "Implantologię stomatologiczną z wykorzystaniem techniki wirtualnego planowania w 3D”.

Nasi stomatolodzy: lek. stom. Jacek Kozik, lek. stom. Damian Nasulicz oraz dr n. med. Eugeniusz Nosow są trzykrotnymi laureatami prestiżowej nagrody Kryształowego Tytana. Wyróżnienie certyfikowane przez Dentsply IH jest potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

W trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 nasza Klinika objęła kompleksową opieką stomatologiczną piłkarzy drużyn narodowych, wszystkich pracowników i gości VIP związanych z tym sportowym wydarzeniem. Było to dla nas nobilitujące wyróżnienie, potwierdzające światowy standard usług.

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent posiada rekomendację Business Centre Club - największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców, będącą potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności naszej Kliniki.

Klinika Prestige Dent Klinika Prestige Dent Klinika Prestige Dent Klinika Prestige Dent

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska