Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Fides jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Fides

W klinice Fides świadczymy szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii i położnictwa. Nasi wykwalifikowani lekarze zajmują się kompleksowym prowadzeniem ciąży, w tym wykonywaniem wszystkich koniecznych procedur, jak choćby badanie dopplerowskie, pozwalające ocenić przepływy w krążeniu maciczno-łożyskowym czy kardiotokografia. Przeprowadzamy różnego rodzaju badania USG, w tym USG 3/4D oraz tzw. „USG genetyczne”, które między 11 a 14 tygodniem ciąży pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia u płodu wad chromosomalnych np. zespołu Downa, Turnera, Edwardsa albo Pateau. Nie tylko obejmujemy nasze pacjentki utrzymaną na najwyższym poziomie jakości opieką medyczną, ale również staramy się im zapewnić wsparcie psychiczne oraz poczucie bezpieczeństwa.

W naszej placówce zajmujemy się ponadto diagnostyką i leczeniem niepłodności, w tym przeprowadzaniem inseminacji domacicznych oraz badaniem nasienia męskiego.

W klinice Fides na pomoc lekarzy mogą liczyć osoby zmagające z zaburzeniami czynności pęcherza i cewki moczowej, jak na przykład nietrzymanie moczu albo trudności z jego oddawaniem. W ofercie placówki znajduje się pełen pakiet badań urodynamicznych, które stanowią niezastąpione narzędzie diagnostyczne przy ustalaniu przyczyny tego rodzaju problemów. Podczas testów urodynamicznych, które są nieinwazyjne oraz bezbolesne, mierzy się ilość i czas oddawania moczu, ciśnienie wewnątrz pęcherza i odbytnicy oraz napięcie mięśni odpowiedzialnych za zatrzymywanie moczu. Na podstawie wyników badania ustalany jest najbardziej optymalny sposób leczenia dolegliwości danego pacjenta.

W klinice Fides znajduje się sala operacyjna, w której pacjenci są poddawani różnego rodzaju procedurom, w tym zakładaniu wkładek domacicznych w znieczuleniu ogólnym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki Fides, którą znajdą Państwo poniżej: