SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Fimedica - cennik

poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dzięki współpracy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin medycyny w Centrum Fimedica pacjent leczony jest kompleksowo. Lekarze stawiają diagnozę, a fizjoterapeuci wyprowadzają chorego ze stanów przeciążeniowych i urazów, prowadzą terapię przed i pooperacyjną.

Pomagamy pacjentom z przewlekłymi migrenami, szumami w uszach oraz zawrotami głowy. Terapię na stawach skroniowo-żuchwowych prowadzą doświadczeni terapeuci manualni – osteopaci.

W Fimedice – Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Obwodowych prowadzimy zajęcia dla kobiet w ciąży i młodych mam, wykorzystując zabiegi takie jak masaż Shantala Body Touch oraz techniki terapii manualnej dla kobiet w ciąży z bólami kręgosłupa i stawów.

Pełen zakres wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Fimedica – Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Obwodowych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.