4,8 / 5  - 174 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Fizjoter Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Fizjoter Centrum Medyczne

Gwarantujemy kompleksową ofertę usług w zakresie diagnostyki i usprawniania pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu. Oprócz konsultacji lekarskich i fizjoterapeutycznych szeroka gama procedur diagnostycznych obejmuje badania specjalistyczne. Wśród nich znajduje się badanie funkcjonalne, które wraz z videoanalizą pozwala na dokonanie precyzyjnej oceny ruchów, ich poprawnego wykonania i zaburzeń towarzyszących. Specjalizujemy się także w ultrasonografii umożliwiającej wykrycie ewentualnych dysfunkcji, jak również tzw. sonofeedback (obserwację zmian zachodzących w tkankach po zastosowaniu wybranych technik terapeutycznych).

Na rynku usług rehabilitacyjnych wyróżnia nas fakt, że jako jedyna placówka w Polsce dysponujemy tak obszerną wiedzą i umiejętnościami wykorzystywanymi w rehabilitacji ręki. Proponowane przez nas standardy badania oraz usprawniania obowiązują na całym świecie. Naszymi „narzędziami” są metody terapii manualnej tkanek miękkich oraz protokoły postępowania terapeutycznego w urazach i przeciążeniach ręki.

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną (pomagamy pacjentom m.in. z zespołem bólowym, wadami postawy i chorobami reumatycznymi), rehabilitacją przed- i pooperacyjną. Mamy doświadczenie w profesjonalnej fizjoterapii sportowej oraz usprawnianiu pourazowym. Naszymi pacjentami są także osoby z problemem nietrzymania moczu lub problemami stawów skroniowo-żuchwowych. Pomagamy pacjentom z bólami głowy oraz migrenami.

W pracy z pacjentem wykorzystujemy tradycyjne techniki kinezyterapeutyczne (ćwiczenia indywidualne) oraz metody specjalne, w tym terapię manualną według koncepcji Mulligana, techniki mięśniowo-powięziowe, metodę aktywnego rozluźniania oraz metodę Cyriaxa i terapię punktów spustowych. Rehabilitacja w naszej placówce opiera się także na wspomagających zabiegach fizykoterapeutycznych oraz różnego rodzaju masażach.

Wykonujemy zabiegi redukujące zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Przeprowadzamy zabiegi ujędrniające i uelastyczniające skórę oraz redukujące lokalne nagromadzenia tłuszczu, cellulit i rozstępy. Redukujemy blizny i zmiany barwnikowe skóry. Wykonujemy masaże: relaksacyjny oraz bańką chińską.

Zabiegi medycyny estetycznej uzupełniamy poradnictwem z zakresu aktywności fizycznej, dzięki czemu utrwalamy efekty terapii oraz przeciwdziałamy nawrotom problemów estetycznych.

Pełna oferta naszych usług znajduje się w powyższym cenniku: