poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Gwarantujemy kompleksową ofertę usług w zakresie diagnostyki i usprawniania pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu. Oprócz konsultacji lekarskich i fizjoterapeutycznych szeroka gama procedur diagnostycznych obejmuje badania specjalistyczne. Wśród nich znajduje się badanie funkcjonalne, które wraz z videoanalizą pozwala na dokonanie precyzyjnej oceny ruchów, ich poprawnego wykonania i zaburzeń towarzyszących. Specjalizujemy się także w ultrasonografii umożliwiającej wykrycie ewentualnych dysfunkcji, jak również tzw. sonofeedback (obserwację zmian zachodzących w tkankach po zastosowaniu wybranych technik terapeutycznych).

Na rynku usług rehabilitacyjnych wyróżnia nas fakt, że jako jedyna placówka w Polsce dysponujemy tak obszerną wiedzą i umiejętnościami wykorzystywanymi w rehabilitacji ręki. Proponowane przez nas standardy badania oraz usprawniania obowiązują na całym świecie. Naszymi „narzędziami” są metody terapii manualnej tkanek miękkich oraz protokoły postępowania terapeutycznego w urazach i przeciążeniach ręki.

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną (pomagamy pacjentom m.in. z zespołem bólowym, wadami postawy i chorobami reumatycznymi), rehabilitacją przed- i pooperacyjną. Specjalizujemy się w rehabilitacji onkologicznej, pomagając m.in. pacjentkom po mastektomii i po nowotworach narządów płciowych. Mamy doświadczenie w profesjonalnej fizjoterapii sportowej oraz usprawnianiu pourazowym. Naszymi pacjentami są także osoby z problemem nietrzymania moczu.

W pracy z pacjentem wykorzystujemy tradycyjne techniki kinezyterapeutyczne (ćwiczenia indywidualne i grupowe) oraz metody specjalne, w tym terapię manualną według koncepcji Mulligana, techniki mięśniowo-powięziowe, metodę aktywnego rozluźniania oraz metodę Cyriaxa i terapię punktów spustowych. Rehabilitacja w naszej placówce opiera się także na wspomagających zabiegach fizykoterapeutycznych oraz różnego rodzaju masażach.

Wykonujemy szereg zabiegów redukujących zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Przeprowadzamy zabiegi ujędrniające i uelastyczniające skórę oraz redukujące lokalne nagromadzenia tłuszczu, cellulit i rozstępy. Redukujemy blizny i zmiany barwnikowe skóry. Zamykamy naczynia krwionośne (tzw. pajączki), leczymy naczyniaki i poszerzone naczynia krwionośne. Usuwamy zbędne owłosienie, leczymy trądzik u młodzieży i osób dorosłych oraz nadmierną potliwość. Wykonujemy masaże: relaksacyjny, gorącymi kamieniami oraz bańką chińską.

Zabiegi medycyny estetycznej uzupełniamy poradnictwem z zakresu zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, dzięki czemu utrwalamy efekty terapii oraz przeciwdziałamy nawrotom problemów estetycznych.

Pełna oferta naszych usług znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Diagnostyka i badania