ocena 4.6 / 5 (12 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
16:00 - 19:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
16:00 - 19:00
piątek
-
sobota
-
niedziela
nieczynne

Nasz gabinet oferuje pacjentom szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej. Specjalizujemy się w leczeniu żylaków kończyn dolnych – stosujemy laseroterapię przy użyciu lasera diodowego ELVeS, a także skleroterapię i krioterapię. Przeprowadzamy szereg badań, by precyzyjnie ocenić stan narządów wewnętrznych leczących się u nas osób. Wykonujemy gastroskopię u pacjentów cierpiących na schorzenia dwunastnicy, żołądka i przełyku – podczas badania możemy ocenić zmiany anatomiczne narządów, a także pobrać tkanki podejrzane o wystąpienie zmian chorobowych. Przy podejrzeniach guzków w tarczycy i w piersiach przeprowadzamy biopsję. Wycinamy guzki skórne chirurgicznie, wymrażamy je, a także przeprowadzamy elektrokoagulację diatermią jedno- lub dwubiegunową bądź laserem CO2. Leczymy również chorobę hemoroidalną – doktor Jabłonka zaleca wykonanie zabiegu metodą Barrona (gumkowanie żylaków odbytu) lub Morinagi (kontrolowane Dopplerem podwiązanie tętnic hemoroidalnych).

Co leczymy

Paleta zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie jest bardzo bogata. Leczymy żylaki kończyn dolnych, a także żylaki odbytu (hemoroidy). Zajmujemy się terapią pacjentów zmagających się z wrzodami żołądka i dwunastnicy oraz osób cierpiących na różnego rodzaju zmiany zapalne i polipy. Leczymy refluks żołądkowo-przełykowy oraz przepukliny rozworu przełykowego. Zajmujemy się chorobami zapalnymi i zarostowymi tętnic kończyn dolnych, wodniakami jąder i przetokami jelitowymi. Można się do nas zgłosić w przypadku bólu brzucha o niejasnej przyczynie, a także zmian wrzodziejących i gnilnych stóp w przebiegu cukrzycy (stopa cukrzycowa). Leczymy również owrzodzenia podudzi żylakowate i niektóre choroby paznokci.

Oferujemy konsultacje chirurgiczne w przypadków pacjentów ze schorzeniami odbytu, takimi jak hemoroidy, przetoki odbytu czy zakrzepica żył przyodbytowych. Pomagamy im uporać się z guzkami skóry i tkanki podskórnej, a także z przepuklinami, zaburzeniami połykania i guzami nowotworowymi jelit, żołądka i odbytu. Prócz tego leczymy zmiany miażdżycowe, wykonując wcześniej precyzyjną ultrasonograficzną ocenę tętnic.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet chirurgiczny dr. Zbigniew Jabłonka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska