Gabinet Fizjoterapii Andrzej Tryniszewski - lekarze

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Gabinecie Fizjoterapii Andrzej Tryniszewski

Mgr Andrzej Tryniszewski jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą i rehabilitantem. Mimo obszernego doświadczenia nieustannie doskonali swoje umiejętności, zdobywając kolejne certyfikaty i wiedzę na temat nowych metod leczenia. Praca z pacjentami to jego prawdziwa pasja, co przekłada się na komfortową i przyjacielską atmosferę podczas wizyt.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska