Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej - cennik

poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
12:00 - 20:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta gabinetu to kompleksowa opieka ginekologiczno-położnicza, w tym profilaktyka, diagnostyka oraz leczenie schorzeń i infekcji narządów płciowych.

Wśród oferowanych badań można wymienić: cytologię, ocenę biocenozy pochwy, posiew bakteriologiczny , test wykrywający obecność wirusa HPV, a także test predyspozycji genetycznych do nowotworów piersi i jajnika (BRCA1 i BRCA2). Pomoc w gabinecie znajdą pacjentki m.in. z patologią szyjki macicy, guzem jajnika i mięśniakami macicy. Ewentualne zmiany chorobowe leczone są zachowawczo lub operacyjnie. Przykładowo, obniżenie narządów płciowych korygowane jest z użyciem przyrządu Pessery, natomiast kobietom ze zdiagnozowanymi ogniskami endometriozy proponowane jest leczenie farmakologiczne  lub specjalistyczny zabieg.

Usługi w ramach endokrynologii obejmują diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania, terapię zespołu policystycznych jajników, leczenie hirsutyzmu, a także minimalizowanie objawów związanych z menopauzą.

Ponadto pacjentki Gabinetu dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej mogą skorzystać z profesjonalnego poradnictwa w zakresie doboru odpowiedniej metody antykoncepcji. Oprócz tradycyjnej antykoncepcji doustnej w ofercie znajdują się: pierścień dopochwowy NuvaRing, plastry hormonalne oraz  wkładka wewnątrzmaciczna zabezpieczająca przed ciążą nawet do 10 lat. Cieszącym się coraz większą popularnością wśród pacjentek sposobem zapobiegania ciąży jest także implant antykoncepcyjny IMPLANON NXT.

Kobietom w ciąży i planującym powiększenie rodziny zapewniona jest profesjonalna opieka położnicza obejmująca diagnostykę wczesnej ciąży, prowadzenie ciąży (również nadzór nad ciążą o podwyższonym ryzyku), kardiotokografię płodową oraz systematyczne badania ultrasonograficzne (USG 3D/4D). Doktor Krygowska-Zielińska posiada również – potwierdzone licznymi sukcesami – doświadczenie w leczeniu niepłodności.

Uzupełnieniem oferty gabinetu jest diagnostyka piersi, w tym ultrasonografia piersi, biopsja cienkoigłowa oraz mammotomiczna.

Pełna lista zabiegów znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Gabinet ginekologiczny dr Joanny Krygowskiej-Zielińskiej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska