Gabinet Lekarski TOMMED

poniedziałek
8:00 - 21:30
wtorek
8:00 - 21:30
środa
8:00 - 21:30
czwartek
8:00 - 21:30
piątek
8:00 - 20:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny Gabinet Lekarski TOMMED Recepcja, poczekalnia Gabinet Lekarski TOMMED Recepcja, poczekalnia Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet konsultacyjny Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet konsultacyjny Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet zabiegowy Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet zabiegowy Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet zabiegowy Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet konsultacyjny Gabinet Lekarski TOMMED Udogodnienia dla pacjentów Gabinet Lekarski TOMMED Udogodnienia dla pacjentów Gabinet Lekarski TOMMED Udogodnienia dla pacjentów Gabinet Lekarski TOMMED Udogodnienia dla pacjentów Gabinet Lekarski TOMMED Recepcja, poczekalnia Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet Lekarski TOMMED - logo

Informacje ogólne o Gabinecie Lekarskim TOMMED

Gabinet TOMMED w Warszawie jest wielospecjalistyczną kliniką lekarską w której znajdziemy lekarzy specjalistów zarówno z zakresu pediatrii jak i kardiologii czy też endokrynologii. W naszych gabinetach wykonają Państwo pełen zakres USG dzieci i dorosłych. W dziedzinie reumatologii zdiagnozujemy i wyleczymy chorobę zwyrodnieniową stawów czy też zapalenie stawów. Nasi interniści zajmą się infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych oraz chorobami układu krążenia i zaburzeniami metabolicznymi, takimi jak otyłość i cukrzyca.

Nasi psychiatrzy oferują profesjonalną pomoc w problemach rodzinnych, wychowawczych oraz osobistych. Konsultujemy pacjentów cierpiących na nerwicę, depresję a także borykających się z problemami emocjonalnymi także uzależnieniami. Wykonujemy zabiegi z zakresu gastroskopii i kolonoskopii diagnostycznej i zabiegowej. W naszym zespole znajdą Państwo wykwalifikowanych lekarzy, takich jak lek. Wojciech Żakiewicz, specjalista ortopedii i traumatologii, który prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym Wydziału Lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego.

Tym, co charakteryzuje nasz gabinet, jest bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę, sięgający maksymalnie dwóch dni. Większość wizyt jednak możliwa jest tego samego dnia. Zaletą naszej kliniki jest mnogość wysokiej klasy specjalistów oraz położenie blisko centrum stolicy. Po wcześniejszej rezerwacji możecie Państwo również skorzystać z wizyt domowych.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zaletą naszej kliniki jest mnogość wykwalifikowanych specjalistów z zakresu np. endokrynologii, kardiologii czy też urologii. Staramy się, aby lekarze pracowali na najlepszym sprzęcie. W skład naszego zaopatrzenia wchodzą:

  • Aparaty USG – dzięki wysokiej klasy aparatom ultrasonograficznym wykonujemy pełen zakres badań USG u dzieci i dorosłych w postaci prześwietleń tkanek miękkich, jamy brzusznej oraz piersi. 
  • Elektrokardiograf – urządzenie stosowane do przeprowadzania badania EKG  w celu rozpoznawania chorób serca.
  • Preparaty zamykające naczynia żylne – materiały pozwalające na wykonanie zabiegu skleroterapii, który polega na miejscowym wstrzyknięciu do zmienionej chorobowo żyły preparatu.

Udogodnienia dla pacjentów

Staramy się, aby pacjenci korzystający z naszych usług czuli się komfortowo. Niewątpliwą zaletą kliniki jest szybki dostęp do specjalistów. Na wizytę w naszej placówce czeka się maksymalnie dwa dni, jednak przeważnie można zarejestrować się na ten sam dzień.

Oferujemy również wizyty domowe po wcześniejszej rezerwacji. Do domu pacjenta jeździ wielu przyjmujących u nas specjalistów. Do atutów tego miejsca należą też nowocześnie zaaranżowane wnętrza, doskonała obsługa recepcyjna oraz domowa atmosfera, dzięki którym pacjenci czują się u nas bezpiecznie.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinetu Lekarskiego TOMMED

Pacjenci naszego gabinetu mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonego i wykwalifikowanego personelu. Nasi lekarze poza pracą w klinice zajmują się również organizacją konferencji i szkoleń. Wenerolog lek. Manjari Goyal-Stec jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Jest również autorką publikacji naukowej na temat wirusa brodawczaka ludzkiego. Natomiast dr Żanna Pastuszak, neurolog, w swoim dorobku ma publikację pt. "Miopatia w przebiegu niedoboru palmitylotransferazy karnityny II".

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska