Gabinety Krukierek

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Gabinety Krukierek Leczenie, terapia Gabinety Krukierek Recepcja, poczekalnia Gabinety Krukierek Gabinet zabiegowy Gabinety Krukierek Gabinet zabiegowy Gabinety Krukierek Gabinet zabiegowy Gabinety Krukierek Leczenie, terapia Gabinety Krukierek Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Krukierek Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Krukierek Wygląd zewnętrzny Gabinety Krukierek "Gabinety KRUKIEREK" S.C - logo

Informacje ogólne o Gabinety KRUKIEREK

Znajdująca się w rzeszowskiej dzielnicy Pobitno Przychodnia "Gabinety Krukierek" S.C. powstała w 1991 roku. Celem naszego ośrodka jest zapewnienie każdemu, nawet najbardziej wymagającemu pacjentowi, fachowej i kompleksowej opieki medycznej.

W stworzonej przez nas ofercie znajdują się usługi z zakresu m.in. dermatologii, urologii i ginekologii, a także laryngologii, reumatologii, chirurgii i ortopedii oraz rehabilitacji medycznej. Ponadto współpracujemy ze specjalistą chorób płuc, internistą oraz seksuologiem. Wśród licznych usług  świadczonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów znajdują się również coraz bardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej.

Nasze gabinety wyposażone są w niezbędne do przeprowadzenia skutecznego leczenia zaplecze sprzętowe. Dysponujemy m.in. kabiną do fototerapii, aparatem do kriochirurgii, ultrasonografem i rektoskopem oraz całym szeregiem urządzeń stosowanych w fizykoterapii (m.in. fala uderzeniowa, urządzenia do laseroterapii, magnetoterapii i elektroterapii). Gwarancją zadowolenia z naszych usług jest także doświadczony, posiadający duże doświadczenie i umiejętności zespół lekarzy oraz fizjoterapeutów.

Każdy z naszych pacjentów może liczyć na indywidualne podejście. Cały personel medyczny pozostaje do dyspozycji pacjentów, świadcząc im opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Niemniej ważne od przywracania zdrowia jest także zapewnienie wszystkim dobrego samopoczucia.

Naszym pragnieniem jest, aby każdy pacjent odzyskiwał zdrowie w miłej atmosferze. Zadowolenie pacjenta jest dla nas najlepszym wskaźnikiem skuteczności naszych działań i podstawową motywacją wszystkich pracowników przychodni.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, że aby zapewnić pacjentom prawidłową terapię oraz oczekiwane efekty leczenia, oprócz wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego niezbędne jest najwyższej jakości zaplecze sprzętowe. Nasze gabinety wyposażone są w wiele urządzeń, a wśród nich znajdują się m.in:

  • Kabina do fototerapii – wyprodukowana przez firmę Waldmann, lidera pod względem urządzeń medycznych wykorzystywanych w terapii chorób skóry.
  • Urządzenie do kriochirurgii – jego działanie polega na niszczeniu chorej tkanki przez jej zamrożenie -196 st. C. Aparat ten stosowany jest przez naszych specjalistów m.in. do wymrażania: brodawek zwykłych dłoni i stóp, brodawek łojotokowych, znamion, odcisków, zamykanie naczyń.
  • Aparat do krioblokady – stosowany do przeprowadzania krioanalgezji efektywnej metody, wykorzystującej blokadę zwojów nerwowych. Celem tej małoinwazyjnej metody jest zapewnienie ulgi przy chronicznym bólu poprzez  zamrażanie końcówki ścieżek nerwowych przewodzących impulsy odpowiedzialne za uczucie bólu.
  • Ultrasonograf – urządzenie wykorzystywane do nieinwazyjnej i dokładnej diagnostyki obrazowej, pozwalającej na uzyskanie obrazu przekroju badanego obiektu.
  • Rektoskop – jest jednym z urządzeń medycznych, które wykorzystywane jest do badania odbytnicy oraz końcowego odcinka jelita grubego (rektoskopia, badanie rektoskopowe).
  • Combi 900 i – urządzenie stosowane do mangnetolaseroterapii, którego 32 wiązki lasera IR skojarzone z magnetostymulacją  osiągają głębokość penetracji nawet  do 7cm.
  • Shock Wave Therapy (Fala Uderzeniowa) – aparat firmy BTL służący do przeprowadzania terapii radialnymi falami uderzeniowymi. Wykorzystywany przez nas do nieinwazyjnego zwalczania bólu związanego z układem mięśniowo- szkieletowym.

Udogodnienia dla pacjentów

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający nas pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wszystkie działania podejmowane na rzecz poprawy ich zdrowia charakteryzuje wysoki standard. Są wykonywane przez miłą oraz wykwalifikowaną kadrę medyczną, która gwarantuje: 

  • Kompleksowość – będącą wynikiem szerokiej oferty świadczonych przez nas usług, holistycznego podejścia do pacjentów oraz wzajemnej współpracy lekarzy oraz fizjoterapeutów.
  • Indywidualne podejście – ze względu na metaboliczne, genetyczne, immunologiczne, charakterologiczne i wszelkie inne różnice pomiędzy ludźmi staramy się każdą chorą osobę traktować indywidualnie.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.