ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
16:00 - 17:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinety Leszczyński została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinety Leszczyński to nowoczesny, wyspecjalizowany ośrodek, w którym pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Placówką kieruje lek. med. Leszek Leszczyński, specjalizujący się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Zgodnie z tym co mówią jego pacjenci, to bardzo konkretny lekarz. Podczas wizyty i tuż przed operacją, odpowiada na każde pytanie. Możliwy z lekarzem jest również kontakt telefoniczny. Pan doktor wykazuje się wielką cierpliwością i nawet pomimo wielu telefonów odpowiada na pytania. To rewelacyjny fachowiec, a jego przychylny sposób bycia daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Nie obiecuje cudów. Opisuje co może być zrobione, w jakim stopniu problem będzie skorygowany. Opieka zarówno przedoperacyjna jak po bez najmniejszych zastrzeżeń. Zabiegi wykonane są perfekcyjnie." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
5.0
Anna
Dodano: 7 lutego 2018
Tytuł:
"Bardzo dobrze"
Szybka konkretna wizyta. Pomocna i uśmiechnięta pani w rejestracji. Miłe dla oka wykończenie wnętrz, dobra lokalizacja
Zabieg:
Powiększanie piersi (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. Leszek Leszczyński
 
Szczegóły 
Kinga
4.0
Kinga
Dodano: 11 czerwca 2019
Tytuł:
"Konsultacja dr L. Leszczynski"
Cena konsultacji zbyt wysoka, nieadekwatna do czasu konsultacji.
Ok
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (czerwiec 2019)
Lekarz:
lek. Leszek Leszczyński
 
Szczegóły 
Magdalena
(Lubin)
5.0
Magdalena (Lubin)
Dodano: 28 stycznia 2019
Tytuł:
"Miła, kompetentna obsluga."
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (styczeń 2019)
Lekarz:
lek. Leszek Leszczyński
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska