4,6 / 5  - 21 ocen »
CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Gabinety Leszczyński - logo

Informacje ogólne o Gabinety Leszczyński

Nasz gabinet to nowoczesny, wyspecjalizowany ośrodek, w którym pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Placówką kieruje lek. med. Leszek Leszczyński, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurg plastyczny należący do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Odwiedzającym go osobom oferuje zabiegi modelujące sylwetkę, powłoki brzuszne i niedoskonałości skóry. Zajmuje się usuwaniem blizn powstałych w wyniku urazów, oparzeń bądź chorób, likwiduje również tatuaże. Kobiety mogą poddać się w jego gabinecie operacji powiększenia piersi przy pomocy implantów, zabiegowi modelowania kształtu bądź zmniejszania gruczołów piersiowych. Specjalista przeprowadza również zabiegi korekcyjne warg sromowych. Mężczyźni znajdą u niego pomoc w przypadku stulejki, ginekomastii, a także w sytuacji, gdy chcą wymodelować klatkę piersiową.

Gabinet oferuje również zabiegi korekcyjne odstających lub zbyt dużych uszu oraz operację plastyczną nosa. W zakres wykonywanych w nim procedur wchodzi lifting twarzy i szyi, a także korekcja kształtu powiek. Z wizyty u specjalisty będą zadowolone również osoby pragnące wymodelować kontury twarzy – mogą poddać się operacji polegającej na chirurgicznym uwydatnieniu odpowiednich struktur części kostnych i miękkich.

Lek. med. Leszek Leszczyński przyjmuje pacjentów w Lubinie i Głogowie (druga i ostatnia sobota m-ca), a także w Legnicy (drugi i ostatni piątek m-ca).

Zabiegi wykonywane są na bloku operacyjnym w Centrum Medycznym w Lubinie.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Doktor Leszek Leszczyński kładzie ogromny nacisk na staranność i precyzyjność zabiegów, stąd tak dużą wagę przykłada do sukcesywnego wzbogacania wyposażenia. Podczas operacji wykorzystuje nowoczesne sprzęty medyczne, znacząco skracające czas trwania zabiegu i zmniejszające dolegliwości bólowe w okresie rekonwalescencji.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Doktor przykłada wszelkich starań, by odwiedzający go pacjenci czuli się w pełni swobodnie. Otacza ich profesjonalną opieką, prócz tego leczące się u niego osoby mogą liczyć na kilka udogodnień.

  • Komfortowa poczekalniaczas oczekiwania na konsultacje i zabiegi pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni. Jej wnętrza są utrzymane w stonowanej kolorystyce pasteli, a wygodne kanapy i duża ilość zieleni pozwala się odprężyć i zrelaksować.

  • Nowoczesny blok operacyjny – wszystkie zabiegi są przeprowadzane na znakomicie wyposażonym bloku operacyjnym, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej.

  • Sale pobytu 1-, 2- i 3-osobowe wyposażone są w łazienki, TV, WiFi.

Osiągnięcia i certyfikaty Gabinety Leszczyński

Największym atutem gabinetu są wiedza i doświadczenie kierującego nim lek. med. Leszka Leszczyńskiego. Specjalista zgłębiał tajniki zabiegowe w zakresie korekcji niedoskonałości wyglądu w najstarszej klinice chirurgii plastycznej w Polsce – w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa, mentora tej dziedziny medycyny. Prócz tego doktor Leszczyński należy do kilku prestiżowych towarzystw medycznych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Dziecięcej. Należy także do International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery. Jego wiedza w zakresie leczenia oparzeń oraz przeprowadzania złożonych operacji ręki umożliwiła mu dołączenie do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Oparzeniowej, a także do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Specjalista nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Systematycznie bierze udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, podczas których zapoznaje się z najnowszymi doniesieniami medycznymi i wymienia doświadczeniami z chirurgami plastycznymi z różnych krajów. Prócz tego regularnie przechodzi kolejne kursy i szkolenia, co potwierdzają posiadane przez niego dyplomy i certyfikaty.

Klinika Gabinety Leszczyński