ocena 4.6 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
9:00 - 10:00
niedziela
nieczynne

Doktor Leszczyński specjalizuje się w chirurgii plastycznej, a jego priorytetem jest pomoc pacjentom w pozbywaniu się kompleksów. Oferuje zabiegi upiększające, do których zalicza się, między innymi, procedura powiększania piersi przy użyciu implantów renomowanych firm , a także operacja zmniejszająca zbyt duże, ciężkie piersi. Modeluje również biust, który stracił pierwotną jędrność w wyniku porodu lub wieku. Mogą się do niego zgłosić osoby niezadowolone z wyglądu swojego brzucha – przeprowadza zabieg modelowania powłok brzusznych. Koryguje także kształt pośladków, ud, łydek i klatki piersiowej.

W zakresie wykonywanych przez doktora usług wchodzi lifting twarzy i szyi. Specjalista odmładza wygląd pacjentów również poprzez zabieg modelowania powiek. Koryguje uszy i nos, zajmuje się także zmianą konturów twarzy (modelowanie konturów twarzy). W jego gabinecie można usunąć tatuaż.

Co leczymy

W gabinecie doktora Leszczyńskiego pacjenci upiększą swój wygląd i pozbędą się kompleksów spowodowanych wadami wrodzonymi lub szpecącymi pozostałościami po chorobach i urazach. Doktor oferuje im profesjonalne zabiegi korygujące deformacje kończyn – niweluje palcozrosty i usuwa dodatkowe palce. Koryguje wady rozszczepowe, zajmuje się także leczeniem choroby Dupuytrena. Można się do niego zwrócić w przypadku problemów z przykurczami bliznowatymi oraz zespołem cieśni nadgarstka. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju zmian skórnych, a także usuwa znamiona barwnikowe i naczyniowe.

Oferuje pomoc mężczyznom cierpiącym na stulejkę – przeprowadza zabiegi obrzezania. Pacjenci mogą się poddać u niego również zabiegowi ginekomastii. Z kolei kobiety mogą skorygować niewłaściwy kształt warg sromowych, będący dla nich źródłem zaniżonej samooceny oraz dolegliwości bólowych. Pacjenci pragnący usunąć blizny mogą przejść zabieg polegający na zlikwidowaniu blizn po operacjach, oparzeniach i różnego typu urazach.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Gabinety Leszczyński w Lubinie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Gabinety Leszczyński jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska