r
3,1 / 5  - 20 ocen »
Recepcja, poczekalnia Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinet zabiegowy Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Pacjenci Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Recepcja, poczekalnia Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Recepcja, poczekalnia Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn - logo

Informacje ogólne o Gabinetach Stomatologicznych Medicadent Wolsztyn

Klinika w Wolsztynie to złożona z pięciu gabinetów specjalistyczna placówka należąca do sieci Klinik firmy NZOZ Dentix działających pod wspólną marką Medicadent. Oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy wyposażone w sprzęt najwyższej klasy przestronne gabinety z poczekalnią i kącikiem zabaw dla dzieci.

Z myślą o najmłodszych przeznaczyliśmy jeden z naszych gabinetów tylko dla nich. Dzieci, które przychodzą do nas na wizytę, odbywają kontrolne badania na specjalnym kolorowym Dino-unicie, fotelu w kształcie dinozaura, który ma przełamać ich obawę przed zabiegiem stomatologicznym i wywołać przyjemne, bajkowe skojarzenia. Po zabiegu każdy maluch otrzymuje nagrodę.

W naszej placówce oferujemy kompleksowe świadczenia stomatologiczne skierowane do najmłodszych pacjentów. Jednym z nich jest Kolorowy Pan Ząbek, czyli nowoczesne światłoutwardzalne wypełnienie Twinky Star, stosowane w leczeniu zębów mlecznych. Dzieciom podobają się wesołe kolory wypełnień (żółte, pomarańczowe, zielone, niebieskie i inne), a rodziców zadowala ich wysoka jakość odporna na ścieranie, doskonałe dopasowanie oraz uwalniany sukcesywnie fluor, niezbędny do prawidłowego procesu wyrzynania się zębów trzonowych. Oprócz tego posiadamy w naszej ofercie profilaktyczny zabieg fluoryzacji Lakierowany Pan Ząbek, wzmacniający szkliwo, oraz Lakowany Pan Ząbek, polegający na wypełnieniu bruzd i szczelin zębów światłoutwardzalną substancją – lakiem szczelinowym.

Wiemy, jak ważne są działania edukacyjne kierowane do najmłodszych, dlatego w naszej placówce realizujemy własne projekty kierowane do małych i dużych pacjentów: "Maluch u dentysty”, "Piękny uśmiech w każdym wieku” i inne.

W naszej ofercie z zakresu profilaktyki znajduje się także zabieg skalingu, polegający na usuwaniu złogów kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków, piaskowania (usuwania kamienia nazębnego z pomocą piasku dentystycznego), a także fluoryzacji.

W trosce o zdrowy i zadbany uśmiech leczących się u nas osób oferujemy im szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Pacjentom, którzy chcą przywrócić swoim zębom nieskazitelną biel, proponujemy zabiegi wybielania: terapię domową systemem nakładkowym oraz jednowizytowy zabieg w gabinecie, przeprowadzany przy użyciu lampy Beyond. W trudniejszych przypadkach oferujemy estetycznie wyglądające licówki kompozytowe albo wybielanie pojedynczych zębów przy pomocy wkładek wybielających z preparatem, które dentysta umieszcza w środku zęba po uprzednim opracowaniu kanału. Na koniec wypełnia ubytek w koronie materiałem kompozytowym.

W naszej ofercie znajduje się także specjalistyczne leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, przeprowadzane przy użyciu materiałów światłoutwardzalnych najwyższej jakości. Wykonujemy rekonstrukcje zębów przy zastosowaniu materiałów kompozytowych. Stosujemy estetyczne i bardzo wytrzymałe wypełnienia pełnoceramiczne typu Inlay i Onlay, uzupełniające ubytek częściowo bądź w całości. Nasi specjaliści podejmują się także leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu (endodoncja mikroskopowa).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób borykających się z bardziej rozległymi brakami w uzębieniu, przeprowadzamy zabiegi wszczepiania implantów renomowanych firm, takich jak: Implant Direct oraz Neo Biotech.

Podejmujemy się również kompleksowego leczenia protetycznego z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań. W naszych gabinetach pacjenci mogą się zdecydować na tradycyjne protezy akrylanowe, szkieletowe lub acetalowe. W przypadku chorób przyzębia powodujących ruchomość zębów proponujemy im szynoprotezy, mające za zadanie zahamować ten proces.

Pacjentom uczulonym na jony metali oraz osobom ceniącym komfort i wygodę oferujemy protezy bezklamrowe z elementami mocującymi opartymi na zasuwach lub specjalnych klamrach, a także korony i mosty pełnoceramiczne (bez podbudowy metalowej). Do wyboru nasi pacjenci mają pełnoceramiczne korony wykonywane systemami Procera (zawierające tlenek glinu) oraz Cercon (z tlenkiem cyrkonu).

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego udzielamy gwarancji na wszystkie zabiegi wykonane w naszych gabinetach stomatologicznych.

U nas mają Państwo również możliwość poddania się zabiegom medycyny estetycznej. Przy ich pomocy przywracamy skórze młody wygląd, usuwamy i wygładzamy zmarszczki, a także korygujemy kształt i wygląd ust. Nasi specjaliści wykonują zabiegi z wykorzystaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, stanowiące świetne rozwiązanie dla pacjentów chcących szybko i w sposób małoinwazyjny przywrócić skórze blask, jędrność i elastyczność.

Polecamy także mezoterapię z użyciem substancji leczniczych, regeneracyjnych i odżywczych bądź usługę z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Zabieg odmładza, regeneruje i wygładza skórę, a także stymuluje ją do produkcji kolagenu. Efekt odmłodzenia twarzy widoczny jest od razu po opuszczeniu gabinetu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o dobre samopoczucie i komfort pacjentów Gabinety Stomatologiczne Medicadent w Wolsztynie oferują szereg udogodnień:

  • przytulna poczekalnia – w oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą się zrelaksować w naszej poczekalni, w której znajdują się wygodne fotele, telewizor i aktualna prasa,
  • gabinet przystosowany do potrzeb najmłodszych – jeden z naszych wolsztyńskich gabinetów jest dedykowany najmłodszym pacjentom. Znajduje się w nim specjalny Dino-unit, przystosowany do potrzeb dzieci poniżej 12 roku życia,
  • kącik zabaw dla dzieci – w naszej poczekalni najmłodsi pacjenci maja przestrzeń tylko dla siebie, gdzie mogą umilić sobie czas w oczekiwaniu na wizytę,
  • ekspres kawowy – dla miłośników aromatycznej kawy przygotowaliśmy niespodziankę. Oczekując na wizytę, pacjenci mogą się delektować świeżo zaparzoną kawą.