ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinety Stomatologiczne Medicadent w Wolsztynie oferują pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej. Jeden z naszych pięciu gabinetów jest wyposażony w specjalny Dino-unit, aby oswoić najmłodszych z leczeniem stomatologicznym i przełamać ich obawę przed wizytą u dentysty.

Dbamy o zdrowy uśmiech naszych pacjentów, oferując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także endodoncji oraz implantologii. Wykonujemy niezbędne procedury w ramach chirurgii stomatologicznej, przeprowadzamy również profesjonalne leczenie protetyczne. Nowością w naszych gabinetach są zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego.

Więcej informacji o naszych zabiegach znajdą Państwo w cenniku poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinety Stomatologiczne Medicadent Wolsztyn jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska