ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinety Stomatologiczne Medicadent Poznań została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinety Stomatologiczne Medicadent to poznańska Poradnia Stomatologiczna należąca do sieci klinik firmy NZOZ Dentix, działających pod wspólną marką Medicadent. Świadczone są tam kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z zakresu ortodoncji, stomatologii, stomatologii dziecięcej, protetyki, implantologii. Klienci podkreślają, że w placówce panuje miła atmosfera, a placówka jest doskonale wyposażona. Często umawiam pacjentów do Pana dr Jacka Lorycha. Klienci są bardzo zadowoleni z rezultatów leczenia i chętnie powracają do tego lekarza. Jest fantastyczny, kompetentny i profesjonalny. Przedstawia plan leczenia i omawia go z pacjentem. Pokazuje możliwości. Do tego jest bardzo miłym człowiekiem. Cała obsługa w Klinice jest fantastyczna." - Agata W. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
5.0
Anna
Dodano: 7 października 2017
Tytuł:
"Polecam"
Miła obsługa, profesjonalne wykonanie zabiegu
Zabieg:
Aparat ortodontyczny (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. dent. Anna Dębska-Wolny
 
Szczegóły 
Halina
5.0
Halina
Dodano: 24 listopada 2017
Tytuł:
"Bardzo chciałabym, aby taka placówka była w Koninie."
Zawsze podoba mi się profesjonalizm.
Zabieg:
Leczenie kanałowe pod mikroskopem (listopad 2017)
Lekarz:
lek. dent. Michał Nawotczyński
 
Szczegóły 
Hali
5.0
Hali
Dodano: 24 listopada 2017
Tytuł:
"Jestem w trakcie leczenia, ostateczne wrażenia po zakończeniu wizyt."
Dobre wyposażenie placówki. Miła obsługa.
Lekarz:
lek. stom. Jacek Lorych
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska