Ginekologia estetyczna Luboń i okolice

Synonimy: ginekologia plastyczna, kosmetoginekologia, zabiegi ginekologii estetycznej więcej »

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą ginekologia estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Lubonia. Ginekologia estetyczna można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 300 zł lub w Medi Art Institute w Poznaniu (7 km od Lubonia) gdzie cena za ginekologia estetyczna wynosi 2 000 zł. W wymienionej placówce ginekologia estetyczna wykonuje stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.