Medikor

3,8 / 5  - 1124 opinie
Recepcja, poczekalnia Medikor Wygląd zewnętrzny Medikor Recepcja, poczekalnia Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet zabiegowy Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Aparatura, sprzęt zabiegowy Medikor Aparatura, sprzęt zabiegowy Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Gabinet konsultacyjny Medikor Widok ogólny Medikor Aparatura, sprzęt zabiegowy Medikor Recepcja, poczekalnia Medikor Wygląd zewnętrzny Medikor Medikor - logo

Opis placówki

Przychodnia Specjalistyczna Medikor NZOZ istnieje na rynku medycznym od ponad 10 lat. W 2001 roku rozpoczęła działalność, otwierając placówki w dwóch miejscach – w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym. Początkowo zakres świadczonych w nich usług obejmował ginekologię i położnictwo, a w 2006 roku poszerzył się o kardiologię, laryngologię, endokrynologię oraz o urologię i neurologię. Liczba osób korzystających z oferty placówki rosła w tak szybkim tempie, że zaledwie rok później podjęto działania związane z budową większej siedziby. Przychodnia rozpoczęła działalność w nowym obiekcie przy ul. Braniewskiej w Poznaniu w 2008 roku. Zakres usług poszerzono o poradnie: chirurgiczną, naczyniową, chirurgii ręki, dermatologiczną, ortopedyczną, proktologiczną, reumatologiczną, neurologiczną dziecięcą, chorób wewnętrznych, psychologiczną, seksuologiczną, andrologiczną oraz dietetyczną. Aktualnie Medikor oferuje świadczenia w ramach 19 dziedzin medycyny.

Na terenie przychodni znajdują się pracownie RTG i USG, w której przeprowadzamy na miejscu pełen zakres badań ultrasonograficznych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci – włącznie z USG Doppler, USG stawów biodrowych u dzieci oraz USG prenatalnym 3D/4D. Ponadto wykonujemy: EKG spoczynkowe, echokardiografię (ECHO SERCA) oraz badania metodą Holtera (Holter EKG, Holter ciśnieniowy). Przeprowadzamy KTG u ciężarnych, badania słuchu oraz badania przesiewowe w kierunku zaburzeń oddychania w trakcie snu. Na terenie naszej placówki działa punkt szczepień, gabinet masażu leczniczego i odchudzającego oraz masażu Shantala dla noworodków. Prowadzimy punkt pobrań, w którym oprócz standardowych badań laboratoryjnych pobieramy również materiał do badań genetycznych oraz do badań NIFFTY. Medikor posiada własny gabinet zabiegowy.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi laserowe wykonywane w dermatologii, ginekologii, proktologii oraz chirurgii. Są przeznaczone dla osób chcących usunąć zmiany skórne, odmłodzić wygląd, a także dla kobiet z problemami natury intymnej i zmianami odbytu. Pacjentom z pierwszej grupy proponujemy tzw. fotoodmładzanie – laseroterapię skóry twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Zabieg polega na wytworzeniu na skórze mikroskopijnych uszkodzeń naskórka i skóry właściwej, co stymuluje włókna kolagenowe do intensywnej odbudowy. Rezultatem kuracji jest regeneracja skóry, przywrócenie jej jędrności i elastyczności.

Pacjentki cierpiące na wysiłkowe nietrzymanie moczu mogą poddać się u nas laserowemu zabiegowi fototermicznego nieablacyjnego obkurczania pochwy – bezbolesnej terapii umożliwiającej przywrócenie funkcjonalności miejsc intymnych bez konieczności stosowania środków przeciwbólowych czy przechodzenia rekonwalescencji. Efektem działania lasera jest wzmocnienie powięzi wewnątrzmacicznej ścian pochwy i okolic ujścia cewki moczowej. Kąt nachylenia cewki ulega zmniejszeniu, co przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie. Laseroterapia jest równie skuteczna u kobiet z problemem nadmiernego rozciągnięcia pochwy i otaczających ją struktur (zespół rozluźnienia pochwy), powstałym w wyniku porodów, ciężkiej pracy fizycznej czy naturalnego procesu starzenia. Zabieg szybko i bezboleśnie wzmacnia tkanki ścian pochwy.

Niesiemy pomoc pacjentom z chorobami odbytu w następujących przypadkach, wykorzystując przy tym laser: leczenie żylaków odbytu (tzw. hemoroidów), usuwanie fałdów okołoodbytniczych, nacięcie ropnia okołoodbytowego, operacje przetok okołoodbytniczych, leczenie szczelin odbytu oraz usuwanie kłykcin kończystych odbytu. Leczenie laserem powoduje, że zabiegi te są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, nie wymagają przygotowania (tzw. ”czyszczenia”), nie ma konieczności szycia rany, co skutkuje znacznie mniejszym bólem pooperacyjnym w porównaniu do metody klasycznej.

Oferujemy Państwu konsultacje medyczne w zakresie andrologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ręki, dermatologii i endokrynologii. Pacjenci mogą się do nas zgłaszać na konsultacje do specjalistów ginekologii i położnictwa oraz onkologii ginekologicznej. Oferujemy pomoc specjalistów proktologii i urologii oraz ortopedii, reumatologii, neurologii i neurologii dziecięcej. W przychodni swój gabinet ma również lekarz medycyny rodzinnej oraz seksuolog, psycholog i dietetyk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Klimatyzacja w całej przychodni.

 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych i mam z wózkami. Budynek przychodni jest parterowy, gabinety mieszczą się na jednym poziomie. Wejście z dużego monitorowanego parkingu bez jednego stopnia i progu na teren obiektu przychodni. Wejścia do poszczególnych gabinetów bez progów. Pełnowymiarowe WC dla niepełnosprawnych.

 • Bezpłatny parking należący do przychodni.

 • Przytulna poczekalnia – czas oczekiwania na wizytę w gabinecie można spędzić, przeglądając czasopisma w naszej przytulnie urządzonej poczekalni, jednocześnie słuchając muzyki.

 • Kącik dla dzieci – przygotowaliśmy specjalny kolorowy kącik dla małych pacjentów z klockami i kolorowankami.

 • Niemowlaki – posiadamy przewijak dla maluchów, gdzie mama w spokoju może przewinąć dziecko.

 • Akceptacja kart płatniczych – w naszej przychodni można uiścić należność gotówką oraz przy użyciu karty.

 • Prywatne ubezpieczalnie – współpracujemy z prywatnymi ubezpieczalniami.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medikor w Poznaniu.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medikor jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medikor

Oferujemy pacjentom konsultacje medyczne lekarzy kilkunastu specjalizacji. Przeprowadzamy szeroki zakres badań diagnostycznych – w tym USG i RTG. Dysponujemy również własnym gabinetem zabiegowym.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Medikor została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1124 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

3,8

1124 ocen
(z 2 źródeł)
2,6 / 5  (76 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (1048 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Do kadry przychodni należą specjaliści kilkunastu dziedzin medycyny. To lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy wiedzę i umiejętności zdobywali poprzez praktykę w uznanych placówkach medycznych. Otaczają pacjentów profesjonalną opieką, zapewniając kameralną, przyjazną atmosferę w trakcie wizyty.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medikor.

Certyfikaty

Cieszymy się zaufaniem pacjentów od ponad 10 lat. Kierowani chęcią ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości, sukcesywnie poszerzaliśmy zakres świadczonych usług. Od 2007 roku naszą wiarygodność, skuteczność funkcjonowania oraz stały wysoki poziom obsługi pacjentów potwierdza certyfikat ISO 9001:2008.

Przychodnia Medikor

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 14:00)

Adres placówki

Medikor
ul. Braniewska 20
60-454 Poznań

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-8:00
 • wtorek21:00-8:00
 • środa21:00-7:30
 • czwartek21:00-8:00
 • piątek21:00-8:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Przychodnia znajduje się w poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Pacjenci korzystający z komunikacji miejskiej mogą do niej dojechać autobusem linii 86 (przystanek Braniewska). Dotarcie na Dworzec Poznań Główny zajmuje ok. 20 minut. Na najbliższe międzynarodowe lotnisko (Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego) można dojechać w ciągu ok. kwadransa.