GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna

poniedziałek
9:00 - 13:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
12:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 13:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Wygląd zewnętrzny GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Recepcja, poczekalnia GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Recepcja, poczekalnia GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Recepcja, poczekalnia GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet zabiegowy GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Aparatura, sprzęt zabiegowy GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Udogodnienia dla pacjentów GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Udogodnienia dla pacjentów GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Wnętrza, wystrój GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna - logo

Informacje ogólne o GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna

GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna posiada w swojej ofercie szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Wiele kobiet ma problem z przerośniętymi wargami sromowymi, które nie tylko utrudniają aktywność seksualną, ale są także przyczyną dolegliwości bólowych i dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Aby pomóc kobietom z tego rodzaju dolegliwościami, przeprowadzamy zabiegi labiominoroplastyki, czyli zmniejszenia objętości warg sromowych mniejszych oraz labiomajoroplastyki – zmniejszenia lub powiększenia warg sromowych większych. Labiominoroplastykę wykonujemy dwiema technikami: z zastosowaniem cięcia prostego, równoległego względem wolnego fałdu wargi sromowej mniejszej (metoda sprzyja szybkiemu gojeniu się rany i umożliwia usunięcie przebarwionego, zrogowaciałego naskórka) oraz metodą polegającą na wykonaniu cięcia w kształcie litery V w środkowej części wargi (zachowanie większości wolnego fałdu wargi sromowej wraz z unerwieniem). Labiomajoroplastykę również wykonujemy w dwóch wariantach: zmniejszenie objętości warg sromowych z zastosowaniem cięcia w kształcie litery V i zszyciu brzegów rany oraz zwiększenie objętości sromu poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego (Desirial).

Kobietom, które na skutek przebytych porodów, urazów okołoporodowych lub nacięcia krocza cierpią z powodu zbyt szerokiego wejścia do pochwy, oferujemy kolpoperineoplastykę, która umożliwia chirurgiczne zwężenie wejścia do pochwy oraz wzmocnienie jej tylnej ściany. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym lub przewodowym. W przypadku nadmiernego zwężenia wejścia do pochwy, które ma na ogół miejsce w rezultacie nieprawidłowego szycia okołoporodowego nacięcia krocza, przeprowadzamy tzw. zabieg Fentona, będący odwrotnością kolpoperineoplastyki. Umożliwia poszerzenie wejścia do pochwy i niweluje efekt „wysokiego krocza”.

Przeprowadzamy zabiegi hymenoplastyki, służące rekonstrukcji błony dziewiczej, a także hymenotomii, czyli nacięcia błony – zabieg wykonywany w przypadku utrudnionego pęknięcia błony drogą naturalną bądź blokady psychicznej kobiety i jej zbytniej obawy przed bólem inicjacji seksualnej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

GinEstetica jest miejscem doskonale przystosowanym do wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Posiada specjalny fotel ginekologiczny przystosowany do procedur chirurgicznych. Dysponujemy także wysokiej klasy narzędziami oraz aparaturą monitorującą, ponadto używamy najwyższej jakości materiałów.

Udogodnienia dla pacjentów

GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką. Łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą. W naszym centrum pacjentki spotykają się ze zrozumieniem, empatią oraz dyskrecją. W przyjemnie urządzonej poczekalni w oczekiwaniu na wizytę pacjentki mogą odprężyć się m.in. czytając prasę.

Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna Gabinet GinEstetica – Ginekologia Estetyczna i Rekonstrukcyjna

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska