GlobalDent - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

GlobalDent to placówka wielospecjalistyczna, która oferuje szeroki pakiet zabiegów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Nasi lekarze dobierają metody leczenia schorzeń jamy ustnej w trybie indywidualnym oraz wykazują się dużym zrozumieniem dla potrzeb pacjenta.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, obejmujące leczenie próchnicy, wypełnienia kompozytowe, lakierowanie oraz lapisowanie zębów. Naszym celem jest uświadomienie pacjentom, jak ważna jest profilaktyka stomatologiczna i zachęcenie do wykonywania okresowych zabiegów czyszczenia zębów metodą skalingu, polerowania i piaskowania.

Leczymy choroby przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej, stosując do tego celu nowoczesne sprzęty medyczne typu skaler ultradźwiękowy. Do naszego gabinetu zgłaszają się osoby z zaawansowanymi schorzeniami periodontologicznymi, które nieleczone mogą prowadzić do utraty zębów. W przypadku rzeczywistych ubytków oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne, w tym implanty, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych koron i mostków. Jesteśmy w stanie uratować nawet bardzo zniszczone zęby przy zastosowaniu leczenia endodontycznego i resekcji wierzchołka korzenia zęba, które dają niemal stuprocentową gwarancję wyleczenia. Przeprowadzamy również zaawansowane zabiegi chirurgiczne z uwzględnieniem ekstrakcji oraz odsłaniania zatrzymanych zębów.

Pacjenci, u których wykryto problem ze strony przyzębia i tkanek miękkich, mogą być skierowani na leczenie ortodontyczne do jednego z lekarzy pracujących w klinice. Dbamy o utrzymanie ścisłych kontaktów między specjalistami i stosowanie metod leczenia, które się wzajemnie dopełniają. W zależności od potrzeb pacjenta oferujemy aparaty stałe i ruchome.

Szczególną troską otaczamy najmłodszych pacjentów i kobiety w ciąży.

Zwalczamy problemy nadwrażliwości na bodźce temperaturowe wywołujące ból dziąseł. Wybielamy zęby przy użyciu kilku dostępnych technik – także z możliwością samodzielnego przeprowadzenia zabiegu w domu.

Z naszych usług mogą skorzystać również osoby pragnące zadbać o dobrą kondycję skóry. Oferujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, wygładzając przy jej pomocy zmarszczki oraz sprawiając, że cera staje się promienista i zdrowa.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik GlobalDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska