Hepavita - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się kompleksową i nowoczesną diagnostyką, a także leczeniem zachowawczym i zabiegowym w obrębie wielu dziedzin medycyny. Dysponujemy innowacyjnymi metodami diagnostyki m.in. schorzeń układu pokarmowego oraz chorób wewnętrznych. W miejsce inwazyjnych i niekomfortowych dla pacjenta badań wprowadziliśmy nowoczesne bezbolesne rozwiązania.

Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii ogólnej, a także proktologicznej. W naszej bogatej ofercie znajduje się również zabieg okuloplastyki, usługi w ramach endokrynologii oraz pediatrii. Zatrudniamy także specjalistów reumatologii i rehabilitacji, którzy znajdą rozwiązanie na wiele problemów natury zdrowotnej.

Pełną ofertę naszej placówki znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Hepavita Centrum Diagnostyczno-Lecznicze jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska