Implanty stomatologiczne Gdańsk

Synonimy: leczenie implantologiczne

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty stomatologiczne Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w MEDISS Dental Clinic Gabinet zabiegowy w MEDISS Dental Clinic

Implant to wprowadzony w kość niewielki wszczep, jakim jest tytanowa śruba, zastępująca brakujący korzeń zęba. Powierzchnia tytanu na poziomie mikroskopowym jest tak modyfikowana, że przypomina ludzki kolagen, dlatego jest biozgodny, dobrze tolerowany przez ludzki organizm, a z uwagi na precyzję odtworzenia naturalnego uzębienia, stanowi jedno z najlepszych narzędzi protetycznych.

 Zęby na całe życie

Specjalistyczną Klinikę Stomatologiczną Impladent, jaka zlokalizowana jest w Gdańsku-Kowale, tworzy zespół lekarzy pod kierunkiem specjalisty chirurga twarzowo-szczękowego, dr n. med. Adama Ziemlewskiego, który jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał akredytację Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jako implantolog stomatologiczny. Zaawansowana diagnostyka kliniki, pozwala zaplanować zabieg dzięki nawigacji komputerowej oraz tomografii 3D. Pacjent ma także możliwość skorzystania z symulatora, dzięki któremu zostanie przeprowadzony wirtualny zabieg. Implantacja wykonywana jest w trzech systemach, m.in. Biomet 3i.

Europejski standard oferuje NZOZ Centrum Stomatologiczne Eurodent, które w ciągu 30 lat praktyki stworzyło swoje 4 oddziały: na Chełmie, Suchaninie, Morenie oraz na Przymorzu. Centrum jest wyposażone w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny marki Gendex dedykowany dla stomatologów, m.in. 5 programów cefalometrycznych. Zabiegi implantacji wykonywane są w systemach MIS i Biomet 3i w oddziale na Przymorzu. Prowadzi je chirurg stomatolog, dr n. med. Adam Ziemlewski, który w 2005 r. obronił pracę doktorską, a w 2006 r. – specjalizację z chirurgii szczękowo - twarzowej.

Na Żabiance zabieg implantacji zrealizujemy w Centrum Implantologii Stomatologicznej, u lek. stom. Wiesława Frankowskiego, który praktykę rozpoczął w 1989 r. Centrum, jako jedno z pierwszych w kraju, zaczęło stosować implanty zygomatyczne u pacjentów ze znacznymi brakami kości szczęk. Diagnostyka obejmuje tu m.in. radiowizjografię. Zabiegi w znieczuleniu ogólnym lub sedacji są przeprowadzane na życzenie pacjenta. Klinikę autoryzują systemy Astra Tech oraz Nobel Biocare, a implanty objęte są dożywotnią gwarancją.

Współzałożycielem Centrum Dentystycznego – Projekt Uśmiechu, które znajdziemy w biurowcu Green Office, jest lek. stom. Igor Foltyn. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, który posiada m.in. certyfikat Nobel Bio Car z ukończenia kursu Branemark System® Novum „Wykonywanie uzupełnień stałych na implantach w 1 dzień”. Od 2013 r. jest certyfikowanym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Wysoki standard usług zapewnia m.in. stosowany w chirurgii stomatologicznej laser Picasso firmy AMD Lasers. Leczenie implantologiczne opiera się tu na systemie Implant Direct.

W klimatycznym Śródmieściu, na ul. Szerokiej, znajdziemy Dental Clinic – Centrum Stomatologiczne i Pracownię Protetyczną lek. stom. Anny Grodzkiej-Sarzyńskiej, z praktyką od 2000 r., która ukończyła specjalizację z protetyki Master of Prosthodontics na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie. Klinika posiada własne laboratorium protetyczne, którego głównym technikiem oraz właścicielem jest członek British Academy of Cosmetic Dentistry BACD dla techników dentystycznych – Jerzy Lasowski. Oprócz zabiegów implantacji, Dental Clinic leczy problemy stawu (zawiasu) szczękowego (TMD), a także wykonuje rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej.

Klinikę Stomatologiczno-Implantologiczną K2 Dental we Wrzeszczu prowadzi  dr n. med. Krystian Krupski, który specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyce. Klinika należy do najbardziej prestiżowych towarzystw implantologicznych, m.in.: Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz The International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Przychodnia oferuje cyfrową diagnostykę rtg, a w zakresie praktyki implantologicznej, wykorzystuje implanty Bego i Bicon. Realizowane są także zabiegi okołoimplantacyjne by wymienić zabieg augumentacji kości oraz przeszczepy kostne. Klinika posiada swój oddział również w Gdyni. 

Cena implantów w Gdańsku i w Niemczech

Kadra w Prodent Kadra w Prodent

W Czechach koszt jednego implantu to 468–541 EUR (Grand Dental Clinic, Pardubice). W Niemczech, w Praxisklinik dr Petera Prechtela w Monachium, za jeden implant zapłacimy 990–2890 EUR, natomiast jeśli zdecydowalibyśmy się na implementację w Dubrowniku, wówczas koszt ten wyniesie 900 EUR (dr Miroslav Korda, Dental Care)

 

 

Implanty stomatologiczne - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 800 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 600 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 200 zł do 5 200 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa implanty stomatologiczne w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty stomatologiczne w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska