Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog

poniedziałek
15:45 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
15:45 - 19:00
czwartek
nieczynne
piątek
15:45 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia ISPL lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog Gabinet konsultacyjny ISPL lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog Oferta, ćwiczenia, zabiegi ISPL lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog Oferta, ćwiczenia, zabiegi ISPL lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog ndywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog logo

Informacje ogólne o Indywidualnej Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej lek. med. Macieja Szczurka Specjalisty Urologa

Mieszczącą się w Gdyni Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską założył i prowadzi lek. med. Maciej Szczurek. Jest to gabinet urologiczny oferujący profesjonalną pomoc w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Doktor Maciej Szczurek oferuje pacjentom ogólne konsultacje urologiczne oraz specjalistyczne porady w zakresie podejrzenia schorzeń nowotworowych układu moczowego i płciowego u mężczyzn. W ramach praktyki specjalistycznej podejmuje się farmakologicznego leczenia pacjentów z chorobami urologicznymi oraz wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne.

W swoim gabinecie lek. med. Maciej Szczurek posiada profesjonalny sprzęt medyczny, który pozwala mu wykonywać diagnostyczne badania ultrasonograficzne wybranych narządów. Pacjenci mogą poddać się badaniu USG układu moczowego, jąder oraz prostaty przez powłoki brzuszne oraz badaniu TRUS u osób, u których podejrzewa się zapalenie bądź nowotwór gruczołu krokowego. Badanie TRUS pozwala na ocenę wielkości i budowy gruczołu krokowego, pomaga w rozpoznaniu raka prostaty oraz daje możliwość ustalenia właściwego sposobu leczenia, a także wykonania biopsji diagnostycznej gruczołu krokowego w trakcie badania. 

W ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej doktor Szczurek podejmuje się leczenia zachowawczego i chirurgicznego schorzeń męskich narządów płciowych. Oferuje pomoc pacjentom borykającym się z łagodnymi i zaawansowanymi schorzeniami gruczołu krokowego, w tym z rozrostem stercza (BPH), przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego oraz nowotworem prostaty.

W swoim gabinecie doktor Szczurek wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie prącia. Oferuje pomoc w chirurgicznym leczeniu najczęstszej patologii napletka, jaką jest stulejka.

W ramach wykonywanych procedur medycznych doktor Szczurek przeprowadza również zabiegi plastyki krótkiego wędzidełka prącia oraz usunięcia torbieli w obrębie napletka.

Wszystkie zabiegi i konsultacje są wykonywane z najwyższą starannością przez doświadczonego specjalistę w dziedzinie urologii. Nasi pacjenci mają zapewniony komfort, dyskrecję oraz spokojną i intymną atmosferę w trakcie całej procedury zabiegowej.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Macieja Szczurka Specjalisty Urologa dokłada wszelkich starań, aby móc zaoferować pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie znajduje się profesjonalny aparat ultrasonograficzny, który pozwala na wykonanie szeregu badań diagnostycznych jamy brzusznej, nerek, układu moczowego, a także badania TRUS prostaty. Urządzenie posiada również przystawkę umożliwiającą wykonanie biopsji gruczołu krokowego. Ponadto nasz gabinet jest wyposażony w cystoskopy oraz niezbędny sprzęt chirurgiczny.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet urologiczny prowadzony przez lek. med. Macieja Szczurka powstał z myślą o osobach wymagających pomocy lekarza specjalisty w zakresie schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Choroby te wywołują często ogromne skrępowanie i dyskomfort u pacjentów, dlatego doktor Szczurek dokłada wszelkich starań, aby wszystkie badania, konsultacje i zabiegi przebiegały w spokojnej, komfortowej i intymnej atmosferze.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, która decyduje się na leczenie w naszym gabinecie. Pacjenci mogą się umawiać na wizyty w dogodnym dla siebie terminie poprzez rejestrację telefoniczną.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska