ISPL lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog - cennik

poniedziałek
15:45 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
15:45 - 19:00
czwartek
nieczynne
piątek
15:45 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Macieja Szczurka Specjalisty Urologa to gabinet urologiczny oferujący pomoc w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Lek. med. Maciej Szczurek przeprowadza diagnostyczne badania ultrasonograficzne nerek, układu moczowego, a także jąder i prostaty. Wykonuje również transrektalne USG gruczołu krokowego (wraz z biopsją) i odbytnicy. W ramach specjalistycznej praktyki oferuje pomoc w diagnostyce i leczeniu schorzeń prostaty, w tym również tych o charakterze nowotworowym.

W swoim gabinecie wykonuje także drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usunięcie napletka (całkowite lub częściowe), zabiegi stulejki oraz plastyki krótkiego wędzidełka prącia oraz usuwania torbieli napletka.

Szczegółowa oferta gabinetu urologicznego znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska