Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Maciej Szczurek Specjalista Urolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Macieja Szczurka Specjalisty Urologa to gabinet urologiczny oferujący pomoc w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Lek. med. Maciej Szczurek przeprowadza diagnostyczne badania ultrasonograficzne nerek, układu moczowego, a także jąder i prostaty. Wykonuje również transrektalne USG gruczołu krokowego (wraz z biopsją) i odbytnicy. W ramach specjalistycznej praktyki oferuje pomoc w diagnostyce i leczeniu schorzeń prostaty, w tym również tych o charakterze nowotworowym.

W swoim gabinecie wykonuje także drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usunięcie napletka (całkowite lub częściowe), zabiegi stulejki oraz plastyki krótkiego wędzidełka prącia oraz usuwania torbieli napletka.

Szczegółowa oferta gabinetu urologicznego znajduje się w poniższym cenniku: