ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Placówka Instytut Oka została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Instytut Oka to renomowana klinika okulistyczna w Warszawie, w której leczone są choroby oczu i wady wzroku u dorosłych oraz dzieci. Klinika oferuje takie zabiegi jak, operacje zaćmy, jaskry oraz leczenie AMD. Klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co pozwala na wczesną diagnozę oraz skutecznie leczenie. Pacjenci poddający się zabiegom w klinice są ogromnie zadowoleni z opieki lekarskiej oraz efektów zabiegów. Wieloletnie doświadczenie lekarzy sprawia, że pacjenci czują się pod ich opieką bezpiecznie i komfortowo. Lekarze wykazują niezmierną cierpliwość, dokładnie wyjaśniają na czym polega dane schorzenie i jaki jest plan leczenia. Przeprowadzają szczegółowe badania, dzięki czemu trafnie stawiają diagnozy. Charakteryzują się także wspaniałym podejściem do klienta." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Krzysztof
(Grodzisk Mazowiecki)
5.0
Krzysztof (Grodzisk Mazowiecki)
Dodano: 23 maja 2018
Tytuł:
"Bardzo profesjonalna i spersonalizowana obsługa"
Nic
Profesjonalne podejście indywidualne do pacjenta, chęć poznania pacjenta, jego stanu oczu, wykluczeniu wszelkich zagrożeń, zlecenie dodatkowych badań do przedstawienia możliwości uzyskania komfortu w widzeniu pacjenta. Zrobiło to na mnie duże wrażenie.
Dotyczy:
Konsultacja okulistyczna (maj 2018)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska