4,5 / 5   (453 oceny)

Opinie z internetu

Placówka Instytut Oka została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 453 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,5

453 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,0 / 5  (109 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (344 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Instytut Oka to renomowana klinika okulistyczna w Warszawie, w której leczone są choroby oczu i wady wzroku u dorosłych oraz dzieci. Klinika oferuje takie zabiegi jak, operacje zaćmy, jaskry oraz leczenie AMD. Klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co pozwala na wczesną diagnozę oraz skutecznie leczenie. Pacjenci poddający się zabiegom w klinice są ogromnie zadowoleni z opieki lekarskiej oraz efektów zabiegów. Wieloletnie doświadczenie lekarzy sprawia, że pacjenci czują się pod ich opieką bezpiecznie i komfortowo. Lekarze wykazują niezmierną cierpliwość, dokładnie wyjaśniają na czym polega dane schorzenie i jaki jest plan leczenia. Przeprowadzają szczegółowe badania, dzięki czemu trafnie stawiają diagnozy. Charakteryzują się także wspaniałym podejściem do klienta."

Olga D. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Krzysztof
(Grodzisk Mazowiecki)
23 maja 2018
5,0

Bardzo profesjonalna i spersonalizowana obsługa

5,0 - Krzysztof
Nic
Profesjonalne podejście indywidualne do pacjenta, chęć poznania pacjenta, jego stanu oczu, wykluczeniu wszelkich zagrożeń, zlecenie dodatkowych badań do przedstawienia możliwości uzyskania komfortu w widzeniu pacjenta. Zrobiło to na mnie duże wrażenie.
Dotyczy:  
Konsultacja okulistyczna (maj 2018)
 
Szczegóły