ipokrzyku.pl - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Nasze Centrum jest nowoczesną placówką stomatologiczną. Mamy ambicję bycia najlepszymi, dlatego sukcesywnie poszerzamy ofertę, wprowadzając do niej nowoczesną diagnostykę i zabiegi. U każdego z Pacjentów wykonujemy badanie tomografem, która pozwala nam zaplanować leczenie. Do oferty należą świadczenia z zakresu implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej czy chirurgii stomatologicznej. Leczymy próchnicę, bruksizm oraz inne choroby zębów i jamy ustnej. Proponujemy Państwu również nowoczesne zabiegi endodontyczne.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Prezentowany cennik ipokrzyku.pl CENTRUM STOMATOLOGII I LECZENIA BRUKSIZMU jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska