Kirilov Dental Clinic - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Klinika powstała, aby zapewnić pacjentom dostęp do wysokiej jakości usług z zakresu szeroko rozumianej stomatologii. Nasza oferta jest kompleksowa i bogata. Znamy rozwiązanie na wiele problemów wynikających z chorób zębów, dziąseł i jamy ustnej. Świadczymy usługi z zakresu implantologii i protetyki, w ten sposób pomagając pacjentom, u których występują braki uzębienia, odbierające im pewność siebie i dobre samopoczucie. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej, estetycznej czy periodontologii.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Kirilov Dental Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska