ocena 4.8 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Placówka Klara Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,8

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne Klara oferuje kompleksowe, specjalistyczne świadczenia z zakresu ambulatoryjnej opieki medycznej. W ofercie znajdują się usługi w ramach poradni chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, gastroenterologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, medycyny pracy, neurologicznej, otolaryngologicznej, POZ, rehabilitacyjnej, reumatologicznej i urologicznej. Ze względu na szeroka gamę usług umawiam tu do kilku klientów dziennie. Uważają oni, że opieka w placówce jest konkretna, skuteczna i serdeczna. Lekarze cierpliwie tłumaczą nawet zawiłe kwestie medyczne w bardzo przystępny sposób, omawiają sposoby i metody leczenia. Duży nacisk kładą na etapie diagnozowania, przeprowadzają wszystkie niezbędne badania potrzebne do postawienia trafnej diagnozy. Klienci nie obawiają się, czy postawiona diagnoza jest właściwa, po prostu są tego pewni. Ponadto atmosfera jest przyjazna, personel serdeczny i ciepły." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Henia
5.0
Henia
Dodano: 11 grudnia 2018
Tytuł:
"Pozytywna"
Miła obsługa
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2018)
 
Szczegóły 
Andrzej
(Świnoujście)
5.0
Andrzej (Świnoujście)
Dodano: 11 września 2018
Tytuł:
"NanoKnfe"
Wszystko doskonałym porządku.
Profesjonalna obsługa, udzielająca potrzebnych informacji służąc pomocą.
Zabieg:
Leczenie nowotworu prostaty metodą Nano Knife (wrzesień 2018)
Lekarz:
dr n. med. Zenon Rudzki
 
Szczegóły 
Joanna
5.0
Joanna
Dodano: 13 marca 2018
Tytuł:
"Szkoda tylko, że tak sprawnie jest w przychodni prywatnej."
Dobra informacja, zainteresowanie lekarza pacjentem oraz możliwość wykonania szybkiej diagnostyki - koniecznych wyników badań.
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (marzec 2018)
 
Szczegóły 
Joannna
4.0
Joannna
Dodano: 24 kwietnia 2018
Tytuł:
"Wszystko ok."
Miła obsługa, szczególnie dziewczyny z rejestracji, uprzejme i kompetentne.
Zabieg:
Operacja palucha koślawego / halluksa (kwiecień 2018)
 
Szczegóły 
Bogdan
5.0
Bogdan
Dodano: 15 stycznia 2019
Tytuł:
"-"
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (grudzień 2018)
Lekarz:
dr n. med. Zenon Rudzki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska